Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Post miesiąca

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca


burebusek napisał(-a):

@vdsl2, za to też?

UM.PNGAutorzy rozwiązań.PNG


@AnonimTe są dwa różne Użytkownik miesiąca i Autorzy rozwiązań 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Post miesiąca

Oj tam niedziela jest. Problemy z rankingiem są już kolejny raz jak pojawiły się rankingi. Więc chyba taka ich uroda. Dodatkowo są problemy z certyfikatem (zdanie o certyfikatach na NO wyraziłem w innym wątku).

Pewnie rankingi jutro będą naprawione. A niestety odświeżenie certyfikatów trwa trochę. Więc stąd wtorek.
Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca

@Anonim, ja mówiłem o Twoich zdjęciach. Pierwszy jest na gruncie ok-sprawdzałem. Drugi masz taki sam, jak ja wcześniej. Powiadomienia spływają w miarę szybko, a polubienia z poślizgiem. Licznik mają "w szafie"Emotikon: Język

Fakt, Ty masz dwa jednakowe( z rozwinięciem), ale jakoś tam zlicza z poślizgiem, bo nie było innych rozwiązań na stronie głównej.

Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca


mabud73 napisał(-a):

Forum się sypie a gospodarza brak 😮 Do wtorku, jak to @Piotrekk85 twierdzi, ma to tak wyglądać? Ehhh...


@mabud73 jaka płaca taka praca.

Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca

Chyba zrobimy zrzutkę na nową grę w Lotto i podzielimy się z nimi. Co Wy na to? Będzie...mi to to lotoEmotikon: MrugającyEmotikon: Język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Post miesiąca

Ktoś mi w OPL mówił że NO to odskocznia od pracy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca

@mabud73Skoczni już nie ma na StegnachEmotikon: Bardzo szczęśliwySkocznia narciarska

@AnonimTeraz prawie Ok 

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca

@Anonim, "prawie" robi różnicęEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca

Jak widać to post miesiąca powinien być luty a widać styczeń 

Wiec nie znamy daty i godziny kiedy to zostanie naprawione.

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Post miesiąca

@Anonim, przecież to nie nowośćEmotikon: Szczęśliwy Początek miesiąca wróci z czasem do normy.