Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Rogi napisał(-a):

W końcu prezent dotarł i do mojej odległej krainy. Tylko coś mi dzwoniło w pudełku jak dostałem. 🙂

 

No nic, dzięki i tak, @Artur. Zdjęcie chociaż całe. Do napisów nie zaglądałem już, bo trochę mu się posypało i teraz mieszka w śmietniku pod Kauflandem. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 


Heh... oby to na szczęście, @Rogi! ^_^ Znajdziemy i wyślemy do Ciebie, @Anonim i @Katani1 nowe kubasy, choć jeszcze nie obiecuję, że uda nam się odtworzyć indywidualne napisy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Spoko, @Artur. Bez napisów też będzie ok. Tylko nie w takiej samej folii, bo będzie powtórka. 🙂

 

Ja zamawiałem zestaw talerzy do paczkomatu i wszystkie doszły całe, więc się da. 😛

Anonim

Nie dotyczy

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

@Artur nie ma sprawy, z góry bardzo dziękuję 🙂 Ale naprawdę, kubek mam cały i naprawdę orginalny, więc......ale wielkie dzięki za to że jesteście tak profesjonalni 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7103
  • 184

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Artur napisał(-a):

Rogi napisał(-a):

W końcu prezent dotarł i do mojej odległej krainy. Tylko coś mi dzwoniło w pudełku jak dostałem. 🙂

 

No nic, dzięki i tak, @Artur. Zdjęcie chociaż całe. Do napisów nie zaglądałem już, bo trochę mu się posypało i teraz mieszka w śmietniku pod Kauflandem. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 


Heh... oby to na szczęście, @Rogi! ^_^ Znajdziemy i wyślemy do Ciebie, @pablo_ck i @Katani1 nowe kubasy, choć jeszcze nie obiecuję, że uda nam się odtworzyć indywidualne napisy.


Dzięki, czekam.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Rogi napisał(-a):

Spoko, @Artur. Bez napisów też będzie ok. Tylko nie w takiej samej folii, bo będzie powtórka. 🙂

 

Ja zamawiałem zestaw talerzy do paczkomatu i wszystkie doszły całe, więc się da. 😛


Yes, Sir! 🙂 Spodziewamy się dostawy kubków lada dzień i od razu nadamy do Was. Tym razem jesteśmy lepiej przygotowani i mamy specjalną gąbkę! #uczeniesienabledach 😉

Anonim

Nie dotyczy

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Ten się nie myli kto nic nie robi 🙂 Człowiek uczy się najlepiej na własnych błędach 🙂 Życiowe motta 🙂 Pozdrawiam @Artur 🙂 Dzięki 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Zauważyliście, że stuknęło nam 5 000 postów? 😄

 

Zważywszy na to, że @Anonim, jest najaktywniejszym obecnie użytkownikiem i napisał już ponad 600 postów (chapeau bas, Monsieur!) , wcale nie dziwi, że to właśnie on jest Autorem postu numer 5 000. Gratulacje, Pablo! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

giphy

Anonim

Nie dotyczy

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Dzięki, pozdrawiam.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich

Gratki @Anonim 🙂
Nie wyprzedzę Cię 😄

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podziękowania i udostępnienie Nasz Orange dla wszystkich


Piotrekk85 napisał(-a):
Gratki @pablo_ck 🙂
Nie wyprzedzę Cię 😄

A był czas, że wydawało mnie się @Piotrekk85, że to  Ty jesteś niezagrożonym "pisarzem" .