Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Misiek62, ok...będziesz kronikarzem 😉 a w sobotę po południu przy lapku będę boki zrywał ponieważ NO będzie jako czarna skrzynka po zlocie Emotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@mabud73  na pełen "nadzór", zwłaszcza w piątek po południu, nie będę mógł sobie pozwolić... od piątku do późnego wieczora w sobotę mogę być OFF... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

@Misiek62, może nawet i lepiej. Nie bedzie miał kto robić screenów, które później można byłoby wykorzystać do niecnych celów 😉 

 

Wracając do spraw organizacyjnych, @Natalia dziękuję bardzo za wyrwanie ostatniego miejsca parkingowego, ale niestety "economy" zwyciężyło...tory górą. Wytłumaczę się na zlocie 😉

 

Hmmm, przy okazji @Artur, dziwne zachowanie edycji posta...nie mogę otagować prawidłowo Natalii. Można to sprawdzić, czy jest to problem występujący tylko u mnie? Dodam że piszę tego posta drugi raz, ponieważ coś mnie przed chwilą "wywaliło" z NO 😞 ....już po kłopocie. Reaset przegladarki i wróciło wszystko no normy 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

No wiesz, @mabud73  ja miałbym robić coś przeciwko Tobie, Wam? przeproś, za to, że mogłeś tak pomyśleć, natychmiast 😉

 

@Natalia  u mnie się ładnie otagowała...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Przepraszam?! Emotikon: zakłopotany 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emotikon: LOL

 


Misiek62 napisał(-a):

 

 

@Natalia  u mnie się ładnie otagowała...


Hmmm, sam już nie wiem..."lecę" edytować posta po restarcie przeglądarki...chyba że bana dostałem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Szkoda, że nie zrobiłem zrzutu...widziałem światełko w tunelu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17892
  • 186

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Przepraszam?! Emotikon: zakłopotany

 

 

 

Emotikon: LOL


Przyjęte 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Internet nie ginie, nawet usunięcie zostawia kopię w wyszukiwarce 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange


burebusek napisał(-a):

Szkoda, że nie zrobiłem zrzutu...widziałem światełko w tunelu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim, takie światełko? Emotikon: LOL

76417_weterynarz_latarka.jpg@Misiek62, dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

Ja też potwierdzam że będę 🙂 F1 wyczyszczona, dobrze że na trasie z Kielc wszystkie fotoradary zostały usunięte, ale jak coś to mandat przyjdzie na al. Jerozlomskie 160 😜 W końcu tablic rejestracyjnych brak a auto w barwach i z logo Orange, więc... 😜 A napier będę próbował dzwonić do @Misiek62 😜 A tak na poważnie będę jechał PolskimBusem. Na 10 będę na Metro Wilanowska 🙂