Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinie w sprawie szat graficznych

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Opinie w sprawie szat graficznych

"Wetnę" się w dyskusję 😉 Nie mieszał bym grafik "technicznych" ze strony OPL z grafikami "Społecznościowymi". Rowerek pasuje do nas ludzi którzy korzystają z dobrodziejstw techniki wszędzie, nawet na rowerze, a grafiki ze strony Orange, są związane z technologią, w tym przypadku ze światłowodem...forum to my, ludziki i trzeba nas przedstawiać osobowo...to moje zdanie ma się rozumieć 😉

Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

Jak padło słowo rower tez jest to dobrodziejstwo na zmęczone nogi.

12.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Opinie w sprawie szat graficznych

@Anonim: oj to nie nadaje się na publiczne forum. Jak skończę to się pochwalę.
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

@Anonim, to jest właśnie to!!! @mabud73 zainspirował Ciebie? Zgłaszam to jako pomysł do usadowienia na nim wizerunku najlepszego z najlepszychEmotikon: Bardzo szczęśliwy Drugie miejsce na młodzieżowym(komunijnym), a trzecie z podpórkami dla trzylatkaEmotikon: Mrugający Trafiony pomysł?

Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: oj to nie nadaje się na publiczne forum. Jak skończę to się pochwalę.

Jak przebijesz, to się zastanowię Emotikon: Zaskoczony Emotikon: Język Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych



burebusek napisał(-a):

@Piotrekk85, ja nie wiem, czy nadmiar pomysłów wg przysłowia: "Co za dużo, to niezdrowo" na tę chwilę jest na miejscu. Niech się wypowiedzą specjaliści.Jeszcze dzisiaj doszło to, co uchwyciłem: https://www.orange.pl/view/internet-domowy

internet-grafika.pngA to było wcześniej

https://www.orange.pl/love. Też fajnie kombinująEmotikon: Bardzo szczęśliwy

To otwarłem z otrzymanego maila.

lowe grafika.png