Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinie w sprawie szat graficznych

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

Która z dostępnych grafik 1 2 czy może 3 podoba się Wam najbardziej? A może by tak zamienić rowery na prędkość przystającą Sieci # 1? Emotikon: Szczęśliwy Grafiki prawdziwe, a link się "popsuł" (skasowali?)

MO.png2017-09-28 Y.png2017-09-28 X.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

Jak padło słowo rower tez jest to dobrodziejstwo na zmęczone nogi.

12.jpg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opinie w sprawie szat graficznych

Wiesz co - pytanie co ma być na stronie głównej.
W pomysłach są już dwie opcje: zdjęcia użytkowników lub jeden w dzień miesiącu wybrane przez użytkownika miesiąca.

A co innych dni - może wrzuć pomysł. Mi się osobiście podobało by to częściej się zmieniało z takich o życiu, czy o techniczne. Poza tym też trzeba pamiętać, że światłowód na dziś nie jest dostępnych dla każdego.
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

@Piotrekk85, ja nie wiem, czy nadmiar pomysłów wg przysłowia: "Co za dużo, to niezdrowo" na tę chwilę jest na miejscu. Niech się wypowiedzą specjaliści.Jeszcze dzisiaj doszło to, co uchwyciłem:

https://www.orange.pl/love. Też fajnie kombinująEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Otwarłem z otrzymanego maila.

lowe grafika.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opinie w sprawie szat graficznych

Sam prowadzę bloga - ciężko wybrać te jedno zdjęcie na "czołówkę" strony głównej.
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

Myślę, że jakiś casting by się przydałEmotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opinie w sprawie szat graficznych

W październiku będziesz użytkownikiem miesiąca - pomogę 😛
To wybierzesz fotkę na 1 dzień w listopadzie 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

@Piotrekk85, a czemu akurat ja? Nie ma lepszego kandydata? Ja tu tylko "sprzątam", bo nauczyli mnie na szkolno-zawodowych praktykach, jak się podpisuje...miotłąEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opinie w sprawie szat graficznych

Czemu Ty? Założyłeś temat 😛
Wracając do tematu - wybór zdjęć jest trudny. Czy pokazywać sieć od kuchni? To nie dla każdego dobry widok. Czy może lepiej pokazać jakieś codzienne "życie"? A może coś z historii? Swoją drogą przypuszczałeś 20 lat temu że technika tak się rozwinie?
Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych

@Piotrekk85, oznaczę jako rozwiązanie i utnę spekulacjeEmotikon: Szczęśliwy W latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, pewna staruszka zachodziła do naszego mieszkania ogrzać swoje kości i ona przewidziała "zalew" azjatów. Tylko mnie nikt nie ostrzegł, że mój "procesor pamięci" Emotikon: Mrugający jest tak stary, że potrzebuje wsparcia dysku zewnętrznego, jakim teraz są komputery i te bajery. Najstarsi górale też wielu rzeczy nie przewidzieliEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Opinie w sprawie szat graficznych


Piotrekk85 napisał(-a):
Sam prowadzę bloga - ciężko wybrać te jedno zdjęcie na "czołówkę" strony głównej.

@Piotrekk85, chętnie bym poczytał, tylko daj namiary. Czytam parę fajnych blogów to i Twój dorzucę. PleaseEmotikon: Szczęśliwy