Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie konta nasz orange problem

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 10
  • 0

Odzyskanie konta nasz orange problem

Przepraszam, że temat zakładam w forum przeznaczonym do konta mój orange, ale to jest najbliższe mojemu problemowi.

Nie logowałem się przez ponad miesiąc na nasz.orange.pl

Coś mi zgłupiało w profilach/kontach i teraz zamiast starego profilu pyrlandczyk, musiałem utworzyć nową nazwę pyrlandczyk1, straciłem wszystkie posty, osiągniecia, jednym słowem cały tamten profil. Proszę kogoś z administracji forum o pomoc w odzyskaniu/zunifikowaniu profilu, ponieważ, co bardzo ciekawe, portal zasugerował mi zmianę/reset hasła, a po tej zmianie miałem uzupełnić nazwę użytkownika. Pyrlandczyk było już zajęte, stworzyłem więc pyrlandczyk1. Myślałem, że to po prostu uzupełnienie profilu, zgodnie z tym, co widniało w komunikacie na stronie. Stary profil jest widoczny, ale z adresem e-mail powiązany jest już nowy. To jakiś absurd, bo do logowania używałem hasła, które znałem, znam i jestem pewny. Nie przyjmowało go, a w dodatku powiązało i samorzutnie nowy profil pyrlandczyk1 z adresem e-mail przy poprzednim profilu pyrlandczyk. Nigdzie nie podawałem adresu e-mail, co już w ogóle wydaje się mocno dziwne. Proszę o komunikację e-mail poza forum, żeby naprawić te błędy lub przynajmniej zunifikować profile, jeżeli to możliwe. NIe chciałbym tracić poprzedniego profilu.

Pozdrawiam.

 

 

_______________________

*Temat przeniosłem z działu "Konto Mój Orange" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Odzyskanie konta nasz orange problem

@pyrlandczyk1 napisz do moderatorów NO wiadomość prywatną lub na adres e-mail: NaszOrange@orange.com o problemie. Na pewno pomogą i konto z poprzednimi osiągnięciami @pyrlandczyk odzyskasz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Odzyskanie konta nasz orange problem

@pyrlandczyk1 napisz do moderatorów NO wiadomość prywatną lub na adres e-mail: NaszOrange@orange.com o problemie. Na pewno pomogą i konto z poprzednimi osiągnięciami @pyrlandczyk odzyskasz.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

Odzyskanie konta nasz orange problem

Cześć, napisz na adres e-mail NaszOrange@orange.com z adresu e-mail, na który było zarejestrowane konto. W treści podaj link do konta starego, obecnego konta, opisz całą sytuację.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9857
  • 85

Odzyskanie konta nasz orange problem

Cześć @pyrlandczyk1 

Napisz do Zespołu Nasz Orange pod tym adresem e-mail NaszOrange@orange.com 

Zespół Nasz Orange rozwiąże Twój problem i odzyska poprzednie konto @pyrlandczyk 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 118
  • 1

Odzyskanie konta nasz orange problem

Nie mogę tutaj oznaczyć jako rozwiązanie posta powyżej, bo teraz profil z jedynką na końcu jest takim profilem fantomowym. Istnieje dla porządku, ale problem został rzeczywiście rozwiązany.

Pozdrawiam i dziękuję za szybką reakcję wszystkim z forum i na e-mail.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10914
  • 150

Odzyskanie konta nasz orange problem

Super @pyrlandczyk, że już masz dostęp do konta 👍
Oznaczeniem się nie przejmuj. Odezwiemy się jeszcze do Ciebie w prywatnej korespondencji. 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Odzyskanie konta nasz orange problem

Cieszę się, że już masz aktywne swoje konto @pyrlandczyk 👍🤗


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2377
  • 9857
  • 85

Odzyskanie konta nasz orange problem

Super @pyrlandczyk1  że już masz aktywne swoje dawne konto @pyrlandczyk 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 555
  • 8

Odzyskanie konta nasz orange problem

dzięki za ten temat 🙂
bardzo mi to  pomogło, niepotrzebnie sam sie z tym męczyłem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Odzyskanie konta nasz orange problem

@mD_360 dlatego zawsze warto zaglądać na forum NO, w razie potrzeby pisać, pytać i owocnie wykorzystywać otrzymane informacje.