Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

@Piotrekk85, mogę ale jakoś mi tęskno za tym paskiem...przy sporej ilości otwartych kart, pasek robi się potrzebny bez konieczności najerzdżania Emotikon: Szczęśliwy Wiem, wiem...marudny jestem, ale potraktujcie to jako spostrzeżenie a nie upierdliwą uwagę Emotikon: Język

 

@edit: do tego każda operacja otwarcia nowej podstrony, czy też edycji lub zamknięcia edycji skutkuje restartem na banerze głównym co powoduje konieczność ręcznego zjechania niżej do pola działania bardziej niż to było poprzednio... Emotikon: zakłopotany

 

@edit2: @Artur, Huawei P8Lite...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Cały czas mówimy o pasku adresu, @mabud73? Bo jeśli tak to jest totalnie niezależne od nas - wydawca przeglądarki, np. Google dla Chrome decyduje o zachowaniu paska i strona nie ma na to wpływu. No ale dobrze, że się chowa, gdy zaczynasz przewijać stronę w dół to się pokazuje z powrotem i większość użytkowników to sobie chwali właśnie ze względu na czytelność elementów na stronie :]
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur 

Dobrze mnie zrozumiałeś po obróceniu telefonu widze więcej czas na zmianę smartfona na większy.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

Szczerze @Artur? Już się pogubiłem o jakim pasku piszemy...hehe, spoczko, żartuję. Tak, mowa o pasku adresu, który w połączeniu z paskiem NO robi spory "baner" 🙂 Nie jest to jakieś bardzo duże utrudnienie, ponieważ nie mam najmniejszego telefonu, ale przy mniejszych przekątnych może sprawiać to komuś problemy 🙂

 

@edit: ooo i wykrakałem @Anonim Emotikon: Język

 

@edit2: @Anonim, co do pani na banerze, jeżeli jest coś nie tak (dla mnie osobiście też za szczupła Emotikon: Bardzo szczęśliwy ), proponuję sięgnąć do archiwum i wybrać coś z fotek ze zlotu Emotikon: LOL @Piotrekk85 na pewno się ucieszy Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Z wyszukiwarką jest duży problem bo przestała podpowiadać po wpisaniu polskich znaków... przed zmianami było ciut lepiej.

edit: to u mnie problem z językiem w przeglądarce


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Nowości w Nasz Orange

@Piotrekk85 jakiś przykład? teraz wyszukiwałem temat nowości w NO i nie było problemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Przepraszam, nie miałem polskich ustawień. Jest ok.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Jest tyle zdjęć beze mnie więc można coś wybrać 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nowości w Nasz Orange

@Piotrekk85, miałem na myśli coś bardziej ekstrawaganckiego Emotikon: LOL jak w załączniku...sorki za grafikę...praca na kolanie Emotikon: Mrugający 


new open NO.jpg

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Nowości w Nasz Orange

@mabud73 hahaha, to taka wersja pasująca idealnie na piątkowe wieczory 🙂