Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedziałające linki do społeczności NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

To kolejny błąd, który dzisiaj uniemożliwił mi przez jakiś czas zalogować się do NO. Szukanie po frazie oraz na dole ekranu dało taki efekt:

2017-08-21 (5).png2017-08-21 (6).png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Niedziałające linki do społeczności NO

Tak, oczywiście, te które wskazałeś również Emotikon: Szczęśliwy; tym bardziej, że dostępne są one z poziomu nasz.orange.pl.

Zależy mi szczególnie na tym, by wszelkie „trefne” linki do Nasz Orange zostały „wyrugowane” z portalu, dlatego dawajcie tutaj znać, gdybyście na takowe w przyszłości natrafili.

 

Inne, niedziałające linki na portalu proponuję zgłaszać - w miarę możliwości - przez boczny panel:zgłoś błąd.JPG

 

 

 

A jak @Anonim wygenerowałeś to? Szczęśliwy robot

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

@Anonim Ten pierwszy błąd jest od dawna.

Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

Czyli mam rozumieć, że jak się nie dało zalogować, to Ci "podeślemy cukierek" (ofertę)? Dobre i to, a nuż się skuszęEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

@Anonim Poczytaj na temat przeglądarki Chrome

Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

@Anonim, pewnych zagadnień nie ogarniam. Czy to ma oznaczać, że wyskakujący błąd chroni zawartość strony przed wykradaniem? 

Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

@Anonim Taki błąd 404 masz jak klikniesz tu

1.PNG2.PNG

Jeszcze to Orange finanse

3.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

@Anonim, ten drugi błąd, zdaje mi się że był omawiany na NO. Wtedy zamykam i zmykam Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Niedziałające linki do społeczności NO

Yyy... że tak się wtrącę nieelegancko Bardzo szczęśliwy mężczyznaMrugający mężczyzna
W jaki sposób @Anonim przy próbie logowania do NO wywołujesz błąd 404 (z pierwszego screenu)??? Emotikon: Szczęśliwy Tak jak to zaprezentował @Anonim? Czy może korzystałeś jeszcze z jakiegoś innego linku?

Anonim

Nie dotyczy

Niedziałające linki do społeczności NO

@Wiktor, jakimś trafem udało się! Najpierw odczytałem podstawę adresu z pierwszego screena www.orange.pl/https://nasz.orange.pl/ i wyskoczył ten błąd 404, żeby chociaż przypomnieć sobie jego genezę.

Druga próba, to będąc zalogowanym na NO, w górnej belce wszedłem w zakładkę Mój Orange >otwarta nowa karta > Lupa > fraza forum > szukaj > zjechałem w dół na wyniki > klik  w forum > 404. Screeny dostaniesz na priv.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Niedziałające linki do społeczności NO

OK. Dzięki za dodatkowe info i za przesłane screeny Emotikon: Szczęśliwy.

 

Czyli nie działa poprawnie link ukazujący się na trzeciej pozycji po skorzystaniu z wyszukiwarki portalowej... No cóż, ukazujące się tam wyniki jeszcze wiele dają do życzenia, ale nie omieszkam zgłosić i "tego chwasta" Mrugający robot; obok innych, które zostały znalezione również w innych tematach (przykład). Na tym polu palmę pierwszeństwa dzierży chyba @Anonim Szczęśliwy robot

 

Co Ty na to @Anonim by nieco zmodyfikować tytuł niniejszego tematu? Np. na «Niedziałające linki do społeczności NO»? Będziemy w nim już w przyszłości dodawać linki/pozycje, które - zamiast kierować na NO - bezczelnie epatują liczbą 404 lub czymś podobnym Emotikon: MrugającyBardzo szczęśliwy mężczyzna