Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@bluesmanniak  moje pytanie po co były 4 tematy zmierzało do tego, że każdy z autorów wolał napisać - założyć nowy, zamiast poszukać czy ktoś już o tym pisał, czy są odpowiedzi, które kolejnemu użytkownikowi NO mogłyby pomóc.

 

Natomiast w drugiej kwestii, jeżeli uznajesz, że w każdym znajdowała się podpowiedź - odpowiedź, to może warto, żeby w każdym z nich została ona oznaczona.

 

Osobiście wcale nie jestem zwolennikiem oznaczania rozwiązań na siłę. Ale przyjąłem do wiadomości, że taka jest "misja Nasz Orange" czyli cel tego forum. Natomiast podnoszony w wątku aspekt punktów, rang itd. jest formułą prowadzenia forum, w postaci grywalizacji. Nikt z użytkowników nie jest zmuszany do włączania się w nią... 

Jeśli komuś przeszkadzają zachęty do oznaczania rozwiązań, to sugeruję postawę podobną do niezauważania reklam telewizyjnych czy też w gazetach przez osoby, które ich nie chcą... 

 

Edit, poprawiłem styl, uzupełniłem o zdanie dot. braku przymusu.

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@PARANOJAnapisał(-a)

rozumiem zasade NO ale nie rozumiem nachalnego proszenia sie o oznaczenie  😉
wyglada to juz na żebranie.
zaraz co drugi bedzie mial w stopce info oznacz tylko moja odpowiedz. wyścig trwa  Emotikon: Język
ale coz moze dla Was to wielkie wyroznienie i prestiż posiadac jak najwiecej pkt w statystykach


Piszesz że rozumiesz zasady panujące na forum NO, głównym celem jest pomaganie, więc jeśli użytkownik motywuje się zdobytymi rozwiązaniami do pomagania tu, dlaczego nie może mieć wpisu stosownego w stopce... Jak ci to przeszkadza, to nie zwracaj na to uwagi, piętnowanie tego jest moim zdaniem > nie na miejscu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak  szukasz dziury w całym, tak byś miał rację, pal licho wyszukiwarkę Google...


Kiedy ja właśnie popolemizowałem sobie z @ketrasaArtur na temat możliwości współpracy NO z Google  😄

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

Wydaje mi się, że pozycjonowanie w Google też nie jest za friko. Bo to ogromny biznes, tak sądzę.

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@bluesmanniaknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak  szukasz dziury w całym, tak byś miał rację, pal licho wyszukiwarkę Google...


Kiedy ja właśnie popolemizowałem sobie z @ketrasaArtur na temat możliwości współpracy NO z Google  😄

 


Bez wsparcia Google > pozycjonowanie, forum będzie prawie niewidoczne w sieci, więc zrozumiałe że Orange współpracuje z Google, najłatwiej po rozwiązaniach wyszukiwarkę otagować, ale to powinieneś wiedzieć, sporo na forum jesteś, chyba czytasz co się tu pisze.