Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak  jesteś już sporo czasu na forum NO, to chyba zaobserwowałeś jak działa > wyszukiwanie na forum, ba wyszukiwarka Google też, szukasz pomocy i właśnie te rozwiązania pomagają, w znalezieniu jej, to takie proste chyba jest 😉


Google'a w to nie mieszajmy, on o rozwiązaniach w NO nic nie wie 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@bluesmanniaknapisał(-a)


Google'a w to nie mieszajmy, on o rozwiązaniach w NO nic nie wie 😉


Nie do końca, bo posty oznaczone jako "Rozwiązanie" są lepiej pozycjonowane w wyszukiwarce.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@bluesmanniak  nie lizus tylko @Aśka M dla mnie była bardzo miła  więc lubię ją 😜 i Kingę też 

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

To wtrącę swoje trzy grosze i Zespół NO o tym wie. Przycisk oznaczenia rozwiązania załatwia wszystko polubownie i bez proszenia, czy "żebrania". Czy się to komuś podoba, czy też nie. A kto nie jest w stanie szybko trafić na podobny problem do swojego, założy nowy temat i albo otrzyma poradę, albo i nie. Więc jest wolność wyboru. Tak, moim zdaniem, powinno to działać. Jak nie znajdzie tutaj odpowiedzi, to sytuacja zmusi proszącego do alternatywnych poszukiwań. Nic na siłę! 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18406
  • 52633
  • 708

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@bluesmanniak chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę, jak silnym narzędziem w połączeniu z NO jest Google. Sam nie wiedziałem do momentu, kiedy mi dłużsi stażem użytkownicy NO zaprezentowali mi fragment możliwości. Podejrzewam, że jeszcze sporo mogą poradzić i podpowiedzieć o różnych wyszukiwaniach przy użyciu Google.

 

Zgadzam się z @zbignieww


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

No fakt, na pozycjonowaniu się nie znam, więc może są jakieś sztuczki...

Pozostaje mi zrobić eksperyment: wpisałem w Google hasło "Orange FUP". Na pierwszej stronie dostałem 4 odpowiedzi z linkami do NO, 3 pierwsze były bez rozwiązań, 4-ty link prowadził do wątku z rozwiązaniem. Dla mnie wniosek brzmi: wątki z rozwiązaniami nie są przez Google wyżej pozycjonowane niż wątki bez rozwiązań.

Co na to fachowcy? Czy w moim eksperymencie jest gdzieś błąd?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@bluesmanniaknapisał(-a)

No fakt, na pozycjonowaniu się nie znam, więc może są jakieś sztuczki...

Pozostaje mi zrobić eksperyment: wpisałem w Google hasło "Orange FUP". Na pierwszej stronie dostałem 4 odpowiedzi z linkami do NO, 3 pierwsze były bez rozwiązań, 4-ty link prowadził do wątku z rozwiązaniem. Dla mnie wniosek brzmi: wątki z rozwiązaniami nie są przez Google wyżej pozycjonowane niż wątki bez rozwiązań.

Co na to fachowcy? Czy w moim eksperymencie jest gdzieś błąd?


Twój eksperyment, poparty jednym przykładem chyba nie jest wystarczający do potwierdzenia tezy o efektywności oznaczenia rozwiązania. Przy okazji, pozostaje pytanie, po co były 4 tematy? Po drugie, czy w tych trzech żadna z odpowiedzi nie zasługuje na uznanie za pomocną?

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@bluesmanniak , wiele zależy od wpisanej frazy w wyszukiwarce i co chce się osiągnąć. Albo prowadzi do konkretów, jak poniżej:

Pokaż szczegóły

Albo niekoniecznie do rozwiązań, ponieważ należy rozróżnić treści oficjalne od opisywanego problemu. Inny wynik może się pojawić po wpisaniu zapytania. Automatu nie ma.

1 FUP.PNG


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@Misiek62napisał(-a)

Przy okazji, pozostaje pytanie, po co były 4 tematy?

Nie rozumiem pytania. Google wyświetlił 10 odpowiedzi, z czego 4 odnosiły się do NO i wszystkie 4 zawierały jakieś treści z Orange i FUP.

 


@Misiek62napisał(-a)

Po drugie, czy w tych trzech żadna z odpowiedzi nie zasługuje na uznanie za pomocną?

A co to ma do rzeczy? Wszystkie cztery można uznać za pomocne ale nie o to w tym eksperymencie chodziło.

 

@Anonim- pewnie, że przy innym zapytaniu mogłem dostać inne wyniki ale wybrałem taki przykład bo potwierdza moją niewiarę w możliwości pozycjonowania rozwiązań NO w wyszukiwaniach Google 😄

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@bluesmanniak  szukasz dziury w całym, tak byś miał rację, pal licho wyszukiwarkę Google, tu na forum lepiej to wyłapuje, inna sprawa że jak jest rozwiązanie tematu, poprawnie oznaczone, to nie trzeba przeszukiwać... czasem tasiemcowego tematu, więc ja jestem za wpisami w stopce, jak komu nie pasuje, to można to ukryć w profilu, inna sprawa że zdobywanie rozwiązań > motywuje do pomagania, przecież o to tu na forum chodzi 😎