Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

 

 

Pokaż szczegóły
@Misiek62 napisał(-a)

@PARANOJAnapisał(-a)

@DawidOrange  ja trochę z innej beczki ale po Twoim poście nie mogłem się powstrzymać. 😉

 

Te Wasze proszenie o oznaczenie odpowiedzi jako rozwiązanie czy opis przy profilu jest śmieszne  😜😜😜

 

 

@medzik  nie da się mieć wszystkiego za grosze  😁

Niestety ale skończyły się czasy tanich abonamentów.


Widzisz @PARANOJA  prośba o oznaczenie nie do końca jest tylko w interesie tego co napisał posta zawierającego rozwiązanie, ale w założeniu sposobu prowadzenia Nasz Orange, ma ułatwić innym zainteresowanym daną sprawą, problemem, znalezienie rozwiązania. 

 

 

Akurat @PARANOJA ma rację. Każdy użytkownik - nowy, stary - nieważne, widzi opcję "Oznacz jako rozwiązanie" i spam w każdym poście (jeszcze opis zrozumiem - chociaż to też żałosne) "jeśli pomogłem oznacz odpowiedź jako rozwiązanie" bądź idąc jeszcze dalej - dedykowany temu post to ogromna przesada.

Jeśli komuś dany post pomoże, to go oznaczy. A spam ma chyba tylko na celu nabijanie postów i rozwiązań aby sobie większy poziom wbić. Jeśli komuś na tym zależy - zrobi to bez prośby; jeśli nie, żadna prośba nic nie da a robi się niepotrzebny spam.

 

______________

* Temat wydzielono z Kiedy może spaść cena telefonu ? a początek wątku umieszczono w "Pokaż szczegóły"- moderator Kinga

24 ODPOW. 24

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@stefcio500 

 

Jak wytłumaczysz to że połowa wątków na Nasz Orange nie posiada rozwiązania.

 

Mogę znaleźć Ci wiele przykładów sytuacji gdzie użytkownicy pytają w różnych wątkach o tą samą rzecz.

 

Oznaczenie odpowiedzi jako rozwiązanie ułatwia naszej społeczności w rozwiązaniu problemu.

 

@Misiek62 

Masz rację i w pełni zgadzam się z twoim zdaniem.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@DawidOrange  rozumiem zasade NO ale nie rozumiem nachalnego proszenia sie o oznaczenie  😉
wyglada to juz na żebranie.
zaraz co drugi bedzie mial w stopce info oznacz tylko moja odpowiedz. wyścig trwa  Emotikon: Język


ale coz moze dla Was to wielkie wyroznienie i prestiż posiadac jak najwiecej pkt w statystykach

 

 

nie mam juz nic wiecej do dodania w tej kwestii


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@DawidOrangenapisał(-a)

 

Jak wytłumaczysz to że połowa wątków na Nasz Orange nie posiada rozwiązania.

To, że wiele wątków nie ma oznaczonego rozwiązania wynika również z faktu, że postów zasługujących na oznaczenie jako rozwiązanie po prostu nie ma albo nie da się ich jednoznacznie wyodrębnić. Kiedyś opiekunowie forum naciskali na oznaczanie rozwiązań (pamiętne akcje Wiktora, które mnie irytowały podobnie jak teraz kolegę @PARANOJA ), bo może taka była strategia (i rozliczanie?) zespołu Orange...

 


@DawidOrangenapisał(-a)

 

Mogę znaleźć Ci wiele przykładów sytuacji gdzie użytkownicy pytają w różnych wątkach o tą samą rzecz.

Oznaczenie odpowiedzi jako rozwiązanie ułatwia naszej społeczności w rozwiązaniu problemu.

Oznaczenie może pomóc chyba tylko, gdy w danym wątku jest bardzo dużo odpowiedzi i wiele offtopów. Gdy mamy wiele wątków o podobnych sprawach działa zupełnie inny mechanizm wyszukiwania i tu oznaczenia nic nie pomagają.

 


Zespół Nasz Orange
  • 1140
  • 8475
  • 23

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

To jeszcze kilka słów ode mnie w temacie rozwiązań 🙂

Nie każdy ma świadomość, jak wiele osób czyta to forum i szuka odpowiedzi na własne wątpliwości. Ci, którzy zadają pytania, to jedno - Ci, którzy tylko czytają to drugie i statystyki są tu znnnacznie wyższe. Do oznaczonego rozwiązania zdecydowanie łatwiej trafić - wyróżnia się, lepiej pozycjonuje i nie trzeba czytać całego wątku, a to dla większości szukających pomocy ważne.

Bardzo często jest tak, że autor pytania nie ma świadomości (pomimo bardzo widocznego przycisku), że może oznaczyć rozwiązanie i tego nie robi. Stopka albo dodatkowy post uświadamiają, że warto skorzystać z takiej opcji. I my jako Zespół NO zachęcamy do tego, aby promować oznaczanie rozwiązań. Cenimy tych, którzy pomagają również w tej sprawie.

A w zdrowej rywalizacji nie ma nic złego Szczęśliwy mężczyzna Zachęcam wszystkich do spróbowania. Dodatkowo można wygrać GB.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

Witaj @Aśka_M 😁 masz rację jak zawsze 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

Zawsze znajdą się osoby, którym informacja w w stopce użytkownika będzie przeszkadzała, jak i użytkownicy, którym to będzie odpowiadało i sami jeszcze dopiszą. To jest również sposób na wyróżnienie się w śród wielu użytkowników forum jaki awatar użytkownika. Można przecież również czepnąć się awatara, bo komuś nie będzie odpowiadała fotka zamieszczona przez danego użytkownika.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.


@Citi2017napisał(-a)

Witaj @Aśka_M 😁 masz rację jak zawsze 😜


LizusEmotikon: Język Albo zakochany... Emotikon: zakłopotany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18697
  • 53549
  • 733

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

No to fajnie się temat zaczyna Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Zaraz znowu będzie rozdzielenie na kolejne dwa Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Nie rozumiem, po co te prośby o oznaczanie rozwiązania.

@bluesmanniak  jesteś już sporo czasu na forum NO, to chyba zaobserwowałeś jak działa > wyszukiwanie na forum, ba wyszukiwarka Google też, szukasz pomocy i właśnie te rozwiązania pomagają, w znalezieniu jej, to takie proste chyba jest 😉