Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa cofnięcie głosu w Pomysłach na IE 11

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nie działa cofnięcie głosu w Pomysłach na IE 11

Ja nacisnąłem "Głosuj" nie podejrzewając, że można głosować tylko "za" 😄 ale to pewnie i tak nie ma znaczenia...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie działa cofnięcie głosu w Pomysłach na IE 11

@bluesmanniak, przed chwilą przetestowałem na IE11 i zadziałało. Klikasz w przycisk "Zagłosowano" i nic się nie dzieje?

1.JPG

Możesz spróbować zalogować się w trybie incognito (w IE "InPrivate") i sprawdzić czy dalej nie będzie działać? ctrl + shift + P. Dzięki temu upewnimy się, że to nie dodatki/ustawienia przeglądarki powodują problem.

A swoją drogą nie myślałeś o przejściu na inną przeglądarkę? Chrome może być zbyt dużą zmianą, ale Microsoft wydał bardzo fajnie działającą i zbliżoną do IE - przeglądarkę Edge.

 

 

Aktualizacja:

Wyprzedziłeś mnie 😄 Znam ten ból, gdy jesteśmy zmuszani do korzystania z jakiejś przeglądarki. Najważniejsze, że już działa 🙂 A przy okazji - przeniosłem nasze dyskusje z jednego z pomysłów, aby nie zaśmiecać 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Herosi mogą oznaczać rozwiązania?

@bluesmanniak, ma znaczenie. A jeśli omyłkowo zagłosowałeś to możesz cofnąć głos klikając w ten sam przycisk.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Herosi mogą oznaczać rozwiązania?

@Artur "jeśli omyłkowo zagłosowałeś to możesz cofnąć głos klikając w ten sam przycisk." - niestety u mnie nie działa (IE11).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Herosi mogą oznaczać rozwiązania?

@Artur - nie wiem jak, ale teraz zadziałało (mam znowu "Głosuj 5"). Może restart przeglądarki pomógł. A zmienić przeglądarki nie mogę, w pracy mam co dają 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nie działa cofnięcie głosu w Pomysłach na IE 11

@bluesmanniak, przed chwilą przetestowałem na IE11 i zadziałało. Klikasz w przycisk "Zagłosowano" i nic się nie dzieje?

1.JPG

Możesz spróbować zalogować się w trybie incognito (w IE "InPrivate") i sprawdzić czy dalej nie będzie działać? ctrl + shift + P. Dzięki temu upewnimy się, że to nie dodatki/ustawienia przeglądarki powodują problem.

A swoją drogą nie myślałeś o przejściu na inną przeglądarkę? Chrome może być zbyt dużą zmianą, ale Microsoft wydał bardzo fajnie działającą i zbliżoną do IE - przeglądarkę Edge.

 

 

Aktualizacja:

Wyprzedziłeś mnie 😄 Znam ten ból, gdy jesteśmy zmuszani do korzystania z jakiejś przeglądarki. Najważniejsze, że już działa 🙂 A przy okazji - przeniosłem nasze dyskusje z jednego z pomysłów, aby nie zaśmiecać 😉