Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

Co rusz w pomysłach można przeczytać, że użytkownicy mają problem z oddaniem głosu. Dochodzę do wniosku, że jest jakiś problem w kodzie, w działaniu  przycisku "głosuj" w przeglądarce Chrome. Już o tym wspominałem, że nie mogę skutecznie zagłosować pod Chrome, zarówno w kompie stacjonarnym (WIN10pro) jak i w Chrome pod Androidem. Może warto zoptymalizować kod także na taką konfigurację.

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

Możesz poczytać jakie są zmiany w przeglądarce Chrome na EDGE można normalnie oddać glos bez problemu. 

Anonim

Nie dotyczy

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

Zainstaluj Opera na telefonie i PC, głosowanie działa, mam jeszcze na PC Mozilla FF i Edge, też głosowanie działa @Misiek62 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

Zdecydowanie wolelibyśmy, aby prawidłowo działało także w najbardziej popularnej przeglądarce 😉

@Misiek62, czy dobrze pamiętam, że problem objawia się tym, że mimo kliknięcia w przycisk do głosowania, mija kilka sekund i nic się nie dzieje? Dopiero odświeżenie strony pomaga?

Czy mógłbyś zrobić test głosowania logując się w trybie incognito? W ten sposób upewnilibyśmy się, że problemu nie powodują dodatki w przeglądarce lub pliki tymczasowo.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

@Artur  Wieczorem, jak się ogarnę z pracami w ogródku, postaram się zrobić test 😉 zobaczę czy uda się przeedytować tego posta.

 

Update.

Kolegom @Anonim i @Anonim dziękuję za sugestie... ale podeprę się argumentacją @Artur - Chrome - najpopularniejsza przeglądarka- zwłaszcza w androidzie (telefon) nie chcę dodawać kolejnej. Bo w innych kompach śmigam zamiennie na kilku przeglądarkach.

Anonim

Nie dotyczy

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

@Misiek62Na Androidzie w trybie incognito działa nie sprawdzałem tego na Windows 10 dla tego że dziś wieczorem będzie Windows 10 17133.1 1803 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

@Artur  test przeglądarka Chrome Wersja 65.0.3325.181 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) Windows 10 pro, 64 bit - w trybie incognito - po zalogowaniu  i tak "guzik" zagłosuj nie reaguje, klikałem kilka razy. Po F5 faktycznie przyjęło głos.

 Druga część testu, Chrome w normalnym trybie, także pomaga F5, chociaż dziwnie zachowywał się przycisk, bo kolejne klikanie tuż po - zmiana treści - jakbym odjął głos. To moim zdaniem też do przeanalizowania pod kątem trwałości głosu - oczekiwałbym co najmniej komunikatu - pytania, czy na pewno chcesz cofnąć poparcie pomysłu.

Anonim

Nie dotyczy

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

Co od Google to lipa i inwigiluje użytkownika @Misiek62, dawno pożegnałem te przeglądarki na telefonie i komputerze, proponuję przetestować inne, ja mam wszystkie dostępne, oczywiście bez Chrome.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

Wiem @Anonim  że Google i jego programy "wiedzą o mnie więcej niż ja sam". Wydaje się mnie, że nie tylko Google "kontroluje naszą aktywność". Jeśli komuś zależy na zachowaniu anonimowości, to "na dzień dobry" powinien odciąć się od internetu... A dla wielu jest to niewyobrażalne. Używam Chrome z własnego wyboru więc nie przekonuj mnie do zmiany. Jak wspomniałem, na kompie korzystam także z innych przeglądarek w tym z "oferty" Microsoftu, i Firefoxa.

Anonim

Nie dotyczy

problem w działaniu przycisku "głosuj" w dziale pomysły

W Chrome F5 czy Odśwież stronę przed paskiem adresu inicjuje oddanie głosu. A to, że wiedzą o nas więcej, niż nam się wydaje, to nic innego jak współczesna plotkarka, czyli wirtualna maszynka do zbierania treści...jeszcze gorsza od tej tradycyjnej "wiejskiej listonoszki" Emotikon: MrugającyEmotikon: Język