Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

Co znaczy bezpłatnie?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

@Venomoth3 nie mogę wychwycić, do kogo się odnosisz. Bezpłatnie nic nie ma. Nawet jak transmisja danych nie jest liczona dla osób korzystających z socjal pass, to przecież jest opłata za plan, w przypadku FLEX-a. W tej opłacie mamy wliczony właśnie wspomniany socjal pass, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, GB.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53201
  • 617

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

@Venomoth3 bezpłatnie znaczy bezpłatnie, ale tu zapewne nie jest to takie oczywiste, że za free. Jakby było totalnie i zgodnie ze znaczeniem, to znaczy, że jak się do sąsiada wifi podłączyło i ciągnie dane, to jest 100% internet bezpłatny ( no, może z wyłączeniem opłat za prąd do lądowania Twojego sprzętu) 

Tu autor miał na myśli dodatkowe wykorzystanie netu, nie naliczane do Twojego opłacone go limitu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

@Venomoth3 według daty posta opublikowanego przez @Artur, brak pomniejszania transmisji danych przy korzystaniu z NO jest id 14 czerwca 2017r. Jeżeli transfer jest pobierany, to albo nie masz typowej oferty Orange (na kartę lub abonament) albo korzystasz z linków zamieszczonych w postach, które przekierowują poza forum Nasz Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

Orange Free i korzystam z NO przez aplikację

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

@Venomoth3 teoretycznie transfer ew tej ofercie nie powinien być pomniejszany. Może korzystasz z linków z postów, które kierują poza NO, wtedy transfer będzie pomniejszany.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

To akurat było pytanie w przestrzeń wiedziałem i tak że odpiszesz

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

Rozumiem że wystarczy korzystanie przez Gmail i wszystko ,,diabli biorą"?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

@Venomoth3 raczej korzystać z linków zewnętrznych. Zapytanie przecież leci do serwera, z konkretnym numerem IP, na podstawie zapytań do serwera NO nie masz pomniejszanego limitu, poza serwer, jak nawet fotki przeglądasz, czy zamieszczony film z YT, to już transfer leci normalnie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

Mam włączoną widoczność poboru danych transferowych więc mnie ta promocja nie dotyczy