Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

@Piotrekk85napisał(-a)
U mnie tak.

@Piotrekk85

A ja dopiero przeczytałam, ale nie próbowałam, i nie wiem czy odważę się spróbować przynajmniej i co najmniej do czasu ochłonięcia.... po moich perypetiach z kontem oraz aplikacją mobilną  jeszcze drżę  jak osika Emotikon: Szczęśliwy 

Poziom 24, Specjalista
  • 222
  • 634
  • 28

@wscieklaewka, więcej odwagi Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

@Mariusznapisał(-a)

@wscieklaewka, więcej odwagi Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

@Mariusz

A żebyś wiedział - więcej nie chcę i uciekam od mojej wagi bo ona wciąż kłamie Emotikon: Szczęśliwy natomiast co do więcej odwagi to ja odpowiem tak -  jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie śpieszmy Emotikon: Szczęśliwy 

Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5236
  • 110

Aktualne Emotikon: Szczęśliwy) Na telefonach w Orange można śmigać po forum do woli i nic za to nie zapłacisz, @wscieklaewka. Jedyne na co trzeba uważać to linki zewnętrzne, czyli jeśli ktoś na forum wrzuci w komentarzu link do strony spoza Orange, np. www.google.pl to klikając w niego wychodzisz z forum, więc opłaty za surfowanie już są naliczane.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

@Arturnapisał(-a)
Aktualne Emotikon: Szczęśliwy) Na telefonach w Orange można śmigać po forum do woli i nic za to nie zapłacisz, @wscieklaewka. Jedyne na co trzeba uważać to linki zewnętrzne, czyli jeśli ktoś na forum wrzuci w komentarzu link do strony spoza Orange, np. www.google.pl to klikając w niego wychodzisz z forum, więc opłaty za surfowanie już są naliczane.

Ja? - ha, ha Emotikon: Szczęśliwy @Artur

Jestem jak odrzutowiec więc zapewne latałabym  po forum, i w zewnętrzne linki również bym wpadała z babskiej ciekawości oczywiście, no bo jak inaczej ?

Dzięki Ci wielkie za odpowiedź...

0 Lubię to
Odpowiedz