Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange bezpłatnie na telefonach w Orange

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2249
  • 5430
  • 22

@Piotrekk85napisał(-a)
U mnie tak.

@Piotrekk85

A ja dopiero przeczytałam, ale nie próbowałam, i nie wiem czy odważę się spróbować przynajmniej i co najmniej do czasu ochłonięcia.... po moich perypetiach z kontem oraz aplikacją mobilną  jeszcze drżę  jak osika :cathappy: 

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 514
  • 2099
  • 30

@wscieklaewka, więcej odwagi :catvery-happy: 

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2249
  • 5430
  • 22

@Mariusznapisał(-a)

@wscieklaewka, więcej odwagi :catvery-happy: 

@Mariusz

A żebyś wiedział - więcej nie chcę i uciekam od mojej wagi bo ona wciąż kłamie :cathappy: natomiast co do więcej odwagi to ja odpowiem tak -  jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie śpieszmy :cathappy: 

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5532
  • 110

Aktualne :)) Na telefonach w Orange można śmigać po forum do woli i nic za to nie zapłacisz, @wscieklaewka. Jedyne na co trzeba uważać to linki zewnętrzne, czyli jeśli ktoś na forum wrzuci w komentarzu link do strony spoza Orange, np. www.google.pl to klikając w niego wychodzisz z forum, więc opłaty za surfowanie już są naliczane.
Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2249
  • 5430
  • 22

@Arturnapisał(-a)
Aktualne :)) Na telefonach w Orange można śmigać po forum do woli i nic za to nie zapłacisz, @wscieklaewka. Jedyne na co trzeba uważać to linki zewnętrzne, czyli jeśli ktoś na forum wrzuci w komentarzu link do strony spoza Orange, np. www.google.pl to klikając w niego wychodzisz z forum, więc opłaty za surfowanie już są naliczane.

Ja? - ha, ha :cathappy: @Artur

Jestem jak odrzutowiec więc zapewne latałabym  po forum, i w zewnętrzne linki również bym wpadała z babskiej ciekawości oczywiście, no bo jak inaczej ?

Dzięki Ci wielkie za odpowiedź...