Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mobilna wersja Nasz Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Mobilna wersja Nasz Orange

Widzę, że pojawiła się w końcu ikonka z linkiem do głównej. Teraz na mobilnej w końcu łatwiej wrócić. 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mobilna wersja Nasz Orange

@Anonim, nie mogę powtórzyć tego błędu z wolnym miejscem po prawej 😕 Mam prośbę - jeśli znowu na niego trafisz - proszę zrób zrzut ekranu i wrzuć tutaj, to by nam pomogło w zlikwidowaniu problemu.
Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

Jak narazie od dziś go nie uświadczyłem. 😄
Gdyby się powtórzył, dam znać.
Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

Dobra wiadomość, będzie trzeba zacząć śledzić Was na swoim telefonie, ostatnio tak sobie to działało. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mobilna wersja Nasz Orange

Śledź, śledź, @Anonim, jeszcze pracujemy nad widokiem mobilnym, widok profilu na telefonie jeszcze pozostawia sporo do życzenia, wysyłanie prywatnych wiadomości też, ale najważniejsze, czyli widok postów i odpowiadanie na nie - działa już całkiem nieźle 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

Znów mi się ten glitch trafił @Artur
Tutaj jeden załącznik
Screenshot_2016-08-08-01-04-52.jpeg
Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

@Artur
Tu drugi.

Przedstawiają środek i prawą krawędź strony (sama strona jest skalowana do lewej krawędzi)

Jest to przypadek jednostkowy, nie powtórzył się na innych stronach, czy po dodaniu innego posta.
Screenshot_2016-08-08-01-04-37.jpeg

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mobilna wersja Nasz Orange

Dzięki, że pamiętałeś i dorzuciłeś zrzuty, @Anonim! Zwłaszcza, że bateria już ledwie śmigała. To się nazywa poświęcenie! 😄 Spróbujemy to rozgryźć i poprawić.

Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

@Artur zmieniłem przeglądarkę na Dolphin Browser. Na niej problem występuje stale, przy każdym dodaniu posta, zmianie ustawień ect. Za każdym razem, kiedy pojawia się ten długi pasek.

Różnica polega na tym, że strona nie zostawia miejsca po prawej, tylko skaluje się z jego uwzględnieniem.

Zrobię screena po dodaniu tego postu.

Ponadto na dolphinie występuje problem z przewijaniem postów. Nie łapie ono odrazu, muszę chwilę przytrzymać palec na ekranie, abym mógł go przewinąć.

Oczywiście problem na innych stronach nie występuje, inaczej bym Ci głowy nie zawracał.

Ps. Proszę o zmianę rangi na Tester uszkodzen", tak żeby czerwona była 😛
Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

@Artur w załączniku obiecany screen, a poniżej daję link do dolphina:
https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser


Spróbuj powtórzyć oba błędy i daj proszę znać.
Screenshot_2016-08-18-01-48-50.jpeg