Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Nasz Orange

Zrobimy Cię na pomarańczowo!

----------
Nie no żart. 😛 Muszę coś wykminić, ale nie jest łatwo.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

ehehe 😄 Zgodnie z zasadami nie wypowiadam się o propozycji 😄 Niemniej zostało jeszcze tylko kilka godzin (do północy), więc warto tu dodać jeśli coś jeszcze wpadnie Wam do głowy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

@Artur jeszcze jakieś pomysły mi się pojawiają 🙂 Ale teraz pakuję walizki i ......... jak załpę Internet po wifi oraz jak mój w pakiecie 300 mb zadziala i zaraz go nie stracę to będe tutaj wieczorami z Wami, jeśli nie - to pablo_ck ma urlop 😜 Pozdrawiam.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Artur wiem ze nie możesz a moja propozycja do d... ale szkoda niestety ze ma najwięcej like a inni się nie zabardzo wypowiadają no jedynie oczywiście nawet jak wygra to nie wybierzecie...
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

@pszprega jest parę fajnych, ja mam swojego "czarnego konia", ale.....narazie cisza sza 😜 😜 Pozdrawiam 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

ja mam swojego "czarnego konia",


 Hihi... Każdy ma... 😄

Myślę że będzie wybrane hasełko które pasuje do ogólnej koncepcji ewentualnie z modyfikacją... 😄

 Całość musi się komponować.... Samo hasełko nawet najlepsze może nie zostać wybrane. 

 Lajkowanie jest po to żeby zorientować się co się ludziom podoba. I dobrze!

 

 

Szkoda tylko że tak mało ludzi wrzuciło tu swoje teksty  😞  myślałem że będzie więcej.....

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

@Jozefg dokładnie, tylko "old" team dał swoje propozycje 🙂 Ale...... ja trzymam kciuki za wszystkich 🙂 Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!!! Pozdrawiam 🙂 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

@Artur jeszcze jakieś pomysły mi się pojawiają 🙂 Ale teraz pakuję walizki i ......... jak załpę Internet po wifi oraz jak mój w pakiecie 300 mb zadziala i zaraz go nie stracę to będe tutaj wieczorami z Wami, jeśli nie - to pablo_ck ma urlop 😜 Pozdrawiam.


Udanego urlopu, @Anonim i niech internet będzie z Tobą! Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

To mam jeszcze jeden:
Wszystko co chcielibyście wiedzieć a baliście się zapytać o Orange 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs: krótki opis społeczności Nasz Orange

Podziękuję po urlopie by nie zapeszyć. Pakiet 300 MB w UE aktywował się w ciągu kilku sekund. Zobaczymy na miejscu jak będzie działał. Pozdrawiam.