Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze i nawigacja

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze i nawigacja

Miałem odpuścić sobie, ale @PawelW, albo kto inny musi się przyjrzeć nietypowemu zachowaniu podczas tworzenia komentarza do mojego pomysłu. Wiedziałem, że takie akcje już były, toteż chciałem skopiować tekst przed wysłaniem. Chciałem go wkleić do Worda, no i trzymałem ten tekst, a w międzyczasie dałem opcję do publikowania, po której wyskoczył ten komunikat. Więc nie pozostało nic innego, jak wkleić tekst do Worda. Pokazał mi się ten błąd wspomniany powyżej. Dodatkowo, na stronie głównej Google mam okienka z najczęściej pojawiającymi się kartami. Tam też ona była. Normalnie to zachowanie jest inne. Jaki ma związek jedno z drugim, nie mam pojęcia. Ale drugie podejście do tworzenia komentarza wykonywałem już w Wordzie, a miałem do wglądu otwartą kartę forum, a konkretnie mojego profilu, na którym testowałem działanie do komentowania. Parę razy nawigowanie wrzucało powiadomienia, albo pierwszy z czterech rozwinięć w profilu, czyli Posty. Nie wiem, czy tylko to u mnie, ale na forum takiej przypadłości nie ma. Takie same, lub podobne działanie, a raczej zaniechanie działań, /zwiecha/ jest tylko w dziale Pomysły. To wklejenie tekstu w Wordzie miało pomniejszoną zawartość, ale to nieistotne. Ważny jest efekt kopiowania własnego, tworzonego komentarza.

2018-02-09.png

 Poza tym, u mnie Wyloguj nadal działa po drugim, ponownym kliknięciu, z pojawieniem się wówczas białej karty. To też jest nienormalne zachowanie. Może coś, ktoś?

 

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Komentarze i nawigacja

@Anonim  na mój gust po prostu straciłeś sesję, czyli zalogowanie... nieważne co Ci wyświetlała strona, bo one potrafią coś pamiętać, ale na serwerze nie byłeś w danym momencie "zalogowany".

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze i nawigacja

@Misiek62, ja się z tym nie zgodzę, bo na NO trzyma nadzwyczaj dobrze, aż zanadto. To nie jest ciągła przypadłość, tylko ostatnie zachowania. Jak @PawelW wspominał, ciągle coś wrzuca i ja jestem skłonny przypisać tym zmianom takie działanie w wersji przeglądarkowej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Komentarze i nawigacja

Ależ to miałem na myśli, że wyparowało Twoje zalogowanie, choćby wskutek zmiany stron na serwerze. 

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze i nawigacja

@Misiek62, jak potwierdzi to zaplecze, to masz u mnie, jak w banku..wiesz coEmotikon: Bardzo szczęśliwy Za dużo działań mnie ostatnio irytuje i wtedy odchodzę od kompa na wzięcie głębokiego: wdech, wydechEmotikon: Mrugający

PomagaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Komentarze i nawigacja

@Anonim  sam często "zalecam" trzy głębokie wdechy, a jeśli mało to kolejne, kolejne...

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze i nawigacja

Jak dla mnie to cos jest, nie tak po stronie platformy nie wiem, czy Orange ma ten sam ?lithium  co forum Samsunga czy UPC?