Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zostać Herosem?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@Aśka_M  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@DawidOrange , najpierw własny "rachunek sumienia", co można u siebie poprawić, a co wyrugować. Potem wymagać od @Aśka_M . Ona pytała najstarszych górali z pod samiuśkich Tater i też nie wiedzą Emotikon: Mrugający A tak poważnie, to w profilach użytkowników jest sporo wiedzy, czy ma ktoś szanse. Nie samymi rozwiązaniami człowiek żyje i myśli, że na niego padnie. To coś więcej, a kto zostanie Herosem? @Misiek62 , obecni Herosi chyba mogą stworzyć "komitet powitalny" nowych Herosów, nim zostanie to ujawnione? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Jak zostać Herosem?

@Anonim 

 

Spokojnie zdaję sobie sprawę 🙂🙂. Dopytuję,ponieważ mam kilku użytkowników na oku którzy nie są Herosami a są moimi faworytami,którym kibicuję.

 

Oczywiście obecnym Herosom też kibicuję,ponieważ ich obecność jest bardzo ważna na forum 👍👍.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jak zostać Herosem?

Ja chcę, aby Herosami na NO zostali zaangażowani i dzielący się swoją wiedzą na forum. Kibicuję wszystkim Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@ketrasaArtur no właśnie nowi herosi potrzebują starej załogi by poprowadziła nowych 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jak zostać Herosem?

@Citi2017 dlatego kibicuję i wspieram wszystkich nie zależnie od poziomu i czy jest lub nie Herosem Emotikon: Mrugający. Cieszę się z osiągnięcia kolejnego poziomu przez użytkownika Emotikon: Mrugający.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@ketrasaArtur  ciekawe komu @Aśka_M  kibicuje 😋

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur no właśnie nowi herosi potrzebują starej załogi by poprowadziła nowych 😋


Gdzie obecni OH mają prowadzić 🤔

Ja spasuje, nie nadaje się do tej roli 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak zostać Herosem?

@Anonim  to dzięki @Piotrekk85  i tobie zacząłem tu częściej bywać i waszemu poczuciu humoru 😁 i potem poznałem dzięki wam innych tu poznałem i moderatorów którzy świetnie ludzie są  😋

Anonim

Nie dotyczy

Jak zostać Herosem?

@Anonim , trzeba i należy się dzielić swoimi cennymi wskazówkami zawsze tam, gdzie wykuwają się nowe, młode kadry. Ja miałem taką zasadę w zawodzie, i nadal ją kontynuuję jak trzeba, że nie sprzedaję (sprzedawałem) wiedzy teoretycznej, a tylko praktyczną, o ile komuś na tym zależy (zależało). A komu powiem (powiedziałem), że z tej mąki chleba nie będzie, to się sprawdza(ło). W kibicowaniu jest moc! Emotikon: Bardzo szczęśliwy