Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

W tym wątku chcielibyśmy Was zaprosić do zgłaszania wszelkich uwag, zauważonych błędów czy nieaktualnych informacji zawartych w filmikach z serii Orange Ekspert. Można wszystkie je obejrzeć 👀 na playlistach:

Każdy filmik ma w adresie podany nr indeksu, więc dla ułatwienia warto go dodać. Dzięki temu inni z łatwości będą mogli zobaczyć, co było już brane na świecznik. 🕯  😎

 

I oczywiście - gdybyście mieli jakiś pomysł na filmik, który Waszym zdaniem jest potrzebny, 😍 brakuje Wam go, 🤗 i po prostu bez dwóch zdań wart jest nakręcenia 🎥 - to zapraszamy do zapisania tej propozycji w naszej sekcji z Pomysłami (z etykietą Filmy Orange Ekspert).

41 ODPOW. 41

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@Wiktor Te filmiki są bardzo pomocne 🙂 sam skorzystałem 🙂 wyjaśnione wszystko bardzo dobrze 🙂 i to jest super w Orange 🙂 większość  jest co się potrzebuje 🙂  i jak coś będę oczywiście zgłaszał. 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

Dzięki @Januszbba 👍

Jak coś znajdziesz - wal śmiało 🔨  😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@Wiktor  Pewnie że tak trzeba sobie pomagać 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@Wiktor A gdzie zgłaszać ewentualne zastrzeżenia? Na ogóle?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

W tym wątku @agat13.

Nie jestem pewien, co rozumiesz przez "na ogóle". 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52624
  • 601

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@Wiktor Znaczy w tym wątku. Kwestia, czy idziemy w  weryfikacje innych użytkowników i dyskusję, czy to tylko kwestia opisu i zgłoszenia?

To ja zgłaszam z techniki:

#91 ORANGE EKSPERT - Jak zarejestrować się w nc+ GO? - YouTube - serwis i konta wyłączone 3.11.1021roku

#106 ORANGE EKSPERT - Jak poprawnie wykonać speedtest? - YouTube - speedtest proponowany to pomiar przeglądarkowy, który jest różny dla różnych przeglądarek i niemiarodajny. Od dawna preferujemy speedtest UKE i to o nim trzeba zrobić filmik 🙂 (lub jeśli jest, wyłączyć ten ) Jest to opisane w filmie #183

#159 ORANGE EKSPERT - Jak zresetować modem Livebox 2.0? - YouTube Nieaktualna info o haśle "admin" i fakt, że modemy same już pobierają login i hasło do usługi po resecie. Nie trzeba ich wpisywać ręcznie.

#160 ORANGE EKSPERT - Jak podłączyć telefon do modemu Livebox 1.1? - YouTube Tego typu modemów nie ma już na rynku :). Można to do archiwum jako zabytek przenieść 🙂

#229 ORANGE EKSPERT - Jak zresetować FunBoxa 2.0 do ustawień fabrycznych? PJM - YouTube -Analogicznie do #159

#232 ORANGE EKSPERT - Jak zresetować modem Orange FunBox? - YouTube analogicznie #159 i #229 hasło i automatyczne pobranie loginu i hasła

#225 ORANGE EKSPERT - Podłączenie internetu w technologii światłowodowej - YouTube - mocno nieaktualne- LB3.0 i ONT w technologii FTTH


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐


@agat13 napisał:
(...)

#91 ORANGE EKSPERT - Jak zarejestrować się w nc+ GO? - YouTube - serwis i konta wyłączone 3.11.1021roku

#106 ORANGE EKSPERT - Jak poprawnie wykonać speedtest? - YouTube - speedtest proponowany to pomiar przeglądarkowy, który jest różny dla różnych przeglądarek i niemiarodajny. Od dawna preferujemy speedtest UKE i to o nim trzeba zrobić filmik 🙂 (lub jeśli jest, wyłączyć ten )


O to, to - tego właśnie typu uwagi czy sugestie 👍👍

Idziemy w opis sytuacji w tym wątku. Jeżeli będzie taka potrzeba, to i dyskusja - nie stawiamy w tym wątku ograniczeń 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

@Wiktor , nie będziecie bili, gdyby zdarzyło się tak, że będzie tutaj replay nt.  filmików OE? Bo trudno śledzić na bieżąco wyniki spostrzeżeń. Pytam tak na wszelki wypadek, gdybym coś zauważył, a skleroza dokuczyła😀


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

💡 Filmy Orange Ekspert – nieaktualne informacje, mam pytanie, chcę zgłosić błąd 🧐

Nie, nie... Spokojna głowa 😊