Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Edytowanie tematu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Edytowanie tematu

@ArturTeż znalazłem błąd jest mozliwość edycji tematu 

Przechwytywanie.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Edytowanie tematu

Ups. Dzięki za cynk, @Anonim, nie powinno być możliwości edycji tematu komentarza. Zapewne jednak nie będziemy już z tym walczyć, bo w nowej wersji strony i widoku wątków temat będzie widoczny tylko przy poście rozpoczynającym dyskusję - komentarze nie będą miały widocznych tematów 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Edytowanie tematu

@Anonim  jak dla mnie, to edytowanie tematu jest możliwością, z której czasem bym skorzystał. Tylko, że chyba nikt z użytkowników do tej pory nie próbował. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Edytowanie tematu

Ups. Dzięki za cynk, @Anonim, nie powinno być możliwości edycji tematu komentarza. Zapewne jednak nie będziemy już z tym walczyć, bo w nowej wersji strony i widoku wątków temat będzie widoczny tylko przy poście rozpoczynającym dyskusję - komentarze nie będą miały widocznych tematów 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Edytowanie tematu

@ArturPozostaje czekać update NO.

Anonim

Nie dotyczy

Edytowanie tematu


Artur napisał(-a):
Ups. Dzięki za cynk, @vdsl2, nie powinno być możliwości edycji tematu komentarza. Zapewne jednak nie będziemy już z tym walczyć, bo w nowej wersji strony i widoku wątków temat będzie widoczny tylko przy poście rozpoczynającym dyskusję - komentarze nie będą miały widocznych tematów 🙂

@Artur, ja bym rozważył "wydanie koncesji" moderatorom na monitoring wszystkich dotąd założonych i nie zamkniętych tematów pod kątem błędów ortograficznych. Do tej pory spotkałem ich wiele, a to swoista wizytówka. Narzędzie edycji tylko w ich ręku wyeliminuje takie przypadki! Jako szeregowy user, osobiście używałem metody w/w w trakcie cytowania czyjejś wypowiedzi, chociaż chochliki mogą zdarzyć się każdemu z nas.

Anonim

Nie dotyczy

Edytowanie tematu

@Artur@Piotrek Mam nadzieje, że pamiętacie o tym?

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Edytowanie tematu

@Anonim pewnie, że pamiętamy. Pracujemy z @PawelW na zmianą w widoku wątków, także przy okazji zrobimy i to tak jak wspominał @Artur

Anonim

Nie dotyczy

Edytowanie tematu

@Artur@PiotrekNie wiem czy to chwilowe ale problem powrócił. 

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Edytowanie tematu

@PiotrekPrzypomina się że dalej można edytować temat.