Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa obramowania rozwiązania

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dwa obramowania rozwiązania

Dzisiaj tego już nie zauważyłem, ale wczoraj na podglądzie konkretnej strony z jakimś rozwiązaniem, pojawiały się dwa obramowania rozwiązania. Miało to jakiś związek z AMA? Nie uchwyciłem, ponieważ ekran nie pozwalał na takie działanie. Scrollem trzeba było zjechać w dół, by to ujrzeć na tej samej stronie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32317
  • 36181
  • 1366

Dwa obramowania rozwiązania

Nie ma to związku z AMA. Obecnie wątki mają na początku powielone rozwiązanie. Głupio to wygląda gdy w wątku jest tylko jedna odpowiedź.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Dwa obramowania rozwiązania

@Anonim  przed chwilą to do tematów AMA mnie wywaliło, zamiast do konkretnego tematu, idę na TV bo chyba przez te AMA cuda na NO się dzieją 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32317
  • 36181
  • 1366

Dwa obramowania rozwiązania

Nie ma to związku z AMA. Obecnie wątki mają na początku powielone rozwiązanie. Głupio to wygląda gdy w wątku jest tylko jedna odpowiedź.
Anonim

Nie dotyczy

Dwa obramowania rozwiązania

@Piotrekk85  teraz nie mogę posta w Roaming UE - czy system zlicza co do godziny, czy . <> System niby blokuje Spam, wcześniej zawiesiło post, ja dziś kończę z NO, idę ukoić nerwy przed TV 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dwa obramowania rozwiązania

@Anonim , siedzą i ani pary z ust nie puszczą. Testowałem przed logowaniem i na potrzeby tematu, skopiowałem ten link. Po zalogowaniu jest inaczej...znaczy się, po staremu. A offline dwie ramki, wszystkie odpowiedzi i nawet jak na jednej stronie 9 postów, to naprawdę głupio to wygląda. Co na to zaplecze?