Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Podczas wylogowania wyskoczył taki "kwiatek", którego powinien obejrzeć @Piotrek, albo @PawelW. To zresztą nie pierwszy raz w historii przemeblowań.

Drugi, to efekt przeglądania powiadomień, w kolejności ich wpływu. Nie doczekałem się, chociaż potem wróciło do normy, więc dokończyłem dzieła.

2017-12-16 (1).png2017-12-16 (2).png

 

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

@AnonimJuż twoje sposoby wylogowania się z forum tez zaczynają zawodzić z których korzystałem. 

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Aktualna wersja Google Chrome

Wersja 63.0.3239.108 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
 
U mnie normalnie działa wylogowywanie
Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekJuż twoje sposoby wylogowania się z forum tez zaczynają zawodzić z których korzystałem. 


@Anonim, czy ja namawiałem Ciebie do "dywersji"? Ja piszę o normalnych błędach w trakcie korzystaniaEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

@AnonimOczywiście że nie ale szukam jak można szybko się wylogować i być nie widoczny. Nie wiem jak @Anonim to robi że bez problemu znika z forum?

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Bez tytułu13.png

 

Nieraz na dwa razy wylogowanie, te trzy pionowe kropki rozwijam i tyle.

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Chyba będę zmuszony nagrać film i umieści go na forum i działa wylogowanie na wszystkich popularnych przeglądarkach z których korzystamy.

@AnonimDomyślam się że jesteś już wylogowany o dwóch godziny 

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

@Anonim, jak @Anonim, tylko że raz, następnie>Odśwież stronę i >ustawienia przeglądarki-Więcej narzędzi>Wyczyść dane przeglądarki.

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

A czy w trybie incognito też jest problem? Ja nic nie czyszczę, nieraz na dwa razy trzy kropki otwieram i za drugim razem wylogowuje. Teraz jak to napisałem to na dwa razy czyli trzy kropki wyloguj, odświeżenie strony i jeszcze raz wyloguj.

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie


jaryn napisał(-a):

A czy w trybie incognito też jest problem? Ja nic nie czyszczę, nieraz na dwa razy trzy kropki otwieram i za drugim razem wylogowuje. Teraz jak to napisałem to na dwa razy czyli trzy kropki wyloguj, odświeżenie strony i jeszcze raz wyloguj.


@Anonim, przed chwilą sprawdzałem Twój status online. Przeczysz sam sobie.

jaryn.JPG