Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dla wszystkich Kobiet z NO

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dla wszystkich Kobiet z NO

@wscieklaewka , aha, i jeszcze może z pół łyżki masła ze śmietany do buzi weź i posmotkaj sobie... ulży Ci trochę to gardełko.

A kurkę to na bazarku jakimś możnaby... i w sklepie mięsnym też możnaby...

 

Ela


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Dla wszystkich Kobiet z NO

@Ela12  jesteś niesamowicie niesamowita 🙂 ale powiedz Ty mnie gdzie ja znajdę masło z prawdziwej śmietany? Emotikon: LOL krowy u mnie brak Emotikon: Smutny

Cudowna jesteś 🙂 🙂 🙂 ale sobie posmotkam cukierka krówkę 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Dla wszystkich Kobiet z NO

A kurkę to na bazarku jakimś możnaby... i w sklepie mięsnym też możnaby...

______________________________________________________________________________________   Nigdzie się dziś nie ruszę @Ela12 niemożnaby Emotikon: zakłopotany bo leje i wieje 😞 Serce

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dla wszystkich Kobiet z NO


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Ela12  jesteś niesamowicie niesamowita 🙂 ale powiedz Ty mnie gdzie ja znajdę masło z prawdziwej śmietany? Emotikon: LOL krowy u mnie brak Emotikon: Smutny

Cudowna jesteś 🙂 🙂 🙂 ale sobie posmotkam cukierka krówkę 🙂


@wscieklaewka, to masło to też w sklepie można... w takich "białych" papierkach, co to na nich 'śmietanowe' napisane jest np. takiej Mlekovity firmy.

A cukierka krówkę to do kosza wyrzuć - nie jedz, bo gardełko podrażni jego słodycz...

 

Ela


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dla wszystkich Kobiet z NO


@wscieklaewkanapisał(-a)

A kurkę to na bazarku jakimś możnaby... i w sklepie mięsnym też możnaby...

______________________________________________________________________________________   Nigdzie się dziś nie ruszę @Ela12 niemożnaby Emotikon: zakłopotany bo leje i wieje 😞 Serce

 


Możnaby sąsiadkę czy rodzinkę jakąś poprosić...

 

Ela


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Dla wszystkich Kobiet z NO

Mam jeszcze czym popić i na ewentualność bólu uśmierzyć też go, a nie jakieś tam w białych papierkach  Mlekoświty  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Ela12  🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dla wszystkich Kobiet z NO

Podałam Ci tylko przykład taki. Te masła w takich "niebieskich" i napisem 'ekstra' to mieszane są.

W mojej rodzinie ten sposób bardzo pomaga - łagodzi ból gardełka oraz mniejszy kaszel jest.

Ale jak nie, to nie - idź sobie gdzieś i cześć. Chciałam tylko pomóc...

 

Ela