Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 1731
  • 1758
  • 111

Dla wszystkich Kobiet z NO

Także życzę Wszystkiego Najlepszego Paniom. Niestety kwiatka nie mam Emotikon: Smutny

Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

O jejku @Piotrekk85  dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Jaki piękny bukiet i chabry też tam są Emotikon: Szczęśliwy Bardzo bym no wiesz co bym chciała - czy mogę? czy pozwolisz? No plissssssssssss Emotikon: Mrugający

Poziom 39, Guru ****
  • 22562
  • 11404
  • 1086

Śmiało 😉
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

Najlepsza herbata jest z wkładką @irek6311 

Tank you Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

Zdrastwuj  @Katani1  Emotikon: Szczęśliwy

Wielkie dzięki za życzenia Emotikon: Szczęśliwy przyjęte w rzeczy samej i bez kwiatka też Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

@Piotrekk85 

Dzięki wielkie Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1312
  • 1848
  • 42

@wscieklaewka napisał(-a)

@Wojciech  Emotikon: zakłopotany Emotikon: zakłopotany o jejku o Tobie zapomniałam - jakże tak mogłam to nie wiem Emotikon: Smutny oczy mi się przyćmiły czy co ?

Dzięki wielkie za życzenia Emotikon: Szczęśliwy

a teraz mi się nasunął na myśl kubek ten ze zdjęcia co to go sobie zatrzymałeś - tak sobie pomyślałam a po czemu i zaraz mi przyszła odpowiedź do głowy a po temu boś coś tam miał płynnego ten tego procentowego Emotikon: Szczęśliwy Zgadłam?

Niestety nie. Zwykła herbatka. Procenty bardzo okazyjnie Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

Same abstynenty jak daję słowo Emotikon: Szczęśliwy Z resztą ja też okazjonalnie @Wojciech  bo dziś jest okazja akurat Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 6240
  • 5672
  • 68

@wscieklaewkanapisał(-a)

Same abstynenty jak daję słowo Emotikon: Szczęśliwy Z resztą ja też okazjonalnie @Wojciech  bo dziś jest okazja akurat Emotikon: Szczęśliwy

@wscieklaewka , wirtualnie będę Ci towarzyszem w opijaniu, bo też nie mogę Emotikon: Smutny Twoje i wszystkich Pań zdrówko Emotikon: Bardzo szczęśliwy W ubiegłym stuleciu kobiety świętowały, a nawalonych jak messerschmity mężczyzn w tym dniu zwijała milicja albo na wytrzeźwiałkę, albo bardziej agresywnych na dołek Emotikon: LOL

Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

Będę jak te messerschmity Emotikon: Szczęśliwy @burebusek 

A teraz idę - nie powiem gdzie Emotikon: Szczęśliwy

Spoko ja tyż jest z grona tych co mają zakazy,Emotikon: Język aczkolwiek zakazany owoc najlepiej smakuje Emotikon: Szczęśliwy