Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 35, Ekspert
  • 3471
  • 4635
  • 124

Dla wszystkich Kobiet z NO

Niech i ja złożę wszystkim Paniom (użytkowniczkom NO) życzenia z okazji ich święta... /wcześniej nie mogłem, miałem "jeżdżony dzień/ ...

8-marca.jpgwięc życzę Wam Wszystkiego ....

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 6096
  • 5605
  • 68

...nieskończenie zaręczynowego? ( @Misiek62  ) tak się zajeździłeś?Emotikon: Mrugający

Nie, żebym Ci zazdrościł, tylko @wscieklaewka  już pewnie jak te "messerschmity" Emotikon: LOL

Poziom 23, Pasjonat
  • 1506
  • 2995
  • 17

Dzięki za życzenia @Misiek62  Emotikon: Szczęśliwy

Jeżdżony dzień to myślę że jest dość przyjemny ( zwiedzanie i takie tam różności Emotikon: Język bez łamania resorów Emotikon: Szczęśliwy 

Ino nie wybieraj się w te strony bo stracisz podwozie Emotikon: Szczęśliwy

49074631_530650387416799_2067529434465828864_n.jpg
Poziom 23, Pasjonat
  • 1506
  • 2995
  • 17

Nu @burebusek wróciłam z ledwością Emotikon: LOL

Poziom 35, Ekspert
  • 3471
  • 4635
  • 124

@wscieklaewkanapisał(-a)

Dzięki za życzenia @Misiek62  Emotikon: Szczęśliwy

Jeżdżony dzień to myślę że jest dość przyjemny ( zwiedzanie i takie tam różności Emotikon: Język bez łamania resorów Emotikon: Szczęśliwy 

Ino nie wybieraj się w te strony bo stracisz podwozie Emotikon: Szczęśliwy

Cóż, @wscieklaewka  moje wczorajsze "wojaże" to wizyty zawodowe w 15 gminach ... z których najdalsze punkty dzieliło około 100 km, ale inne były po kilkanaście w bok...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1506
  • 2995
  • 17

No to ja Ci współczuję takiej dalekiej trasy @Misiek62 

Dziś odpoczywaj w czeluściach domowego ciepełka Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 35, Ekspert
  • 3471
  • 4635
  • 124

Emotikon: Szczęśliwy dzięki @wscieklaewka  takie "wojaże" zdarzają się mnie od czasu do czasu Emotikon: Mrugający a co do dzisiaj, na wieczór idziemy na spotkanko Emotikon: Mrugający

Poziom 23, Pasjonat
  • 1506
  • 2995
  • 17

Się cieszę @Misiek62  i życzę miłego biesiadowego spotkanka Emotikon: Szczęśliwy

Mnie wczorajsze wojażowanie daje dziś potężnie w kość Emotikon: Język a moje gardło wzięło i  padło Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 20, Pasjonat
  • 283
  • 313
  • 2

[ Edytowane ]

@wscieklaewkanapisał(-a)

Się cieszę @Misiek62  i życzę miłego biesiadowego spotkanka Emotikon: Szczęśliwy

Mnie wczorajsze wojażowanie daje dziś potężnie w kość Emotikon: Język a moje gardło wzięło i  padło Emotikon: Szczęśliwy

@wscieklaewka , weź zrób gorący rosół z kurki i popieprzony mocno zjedz i pod kołderkę szybciutko... a nuż może jutro już zdrowo na nóżkach chodzic będziesz. Zdrówka życzę.

Ela

Ela
Poziom 23, Pasjonat
  • 1506
  • 2995
  • 17

O rany @Ela12  pieprz mam, ale skąd ja wezmę kurę taką rosołową Emotikon: zakłopotany to już nie wiem. Pod kołderkę nie chcę Emotikon: Mrugający

Jak sobie wczoraj pościeliłam tak dziś muszę odpokutować i kropka Emotikon: LOL

Ale serdeczności dla Ciebie za ciepłą, a właściwie gorącą radę Serce