Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1640
  • 8129
  • 64

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@Aśka_M Raz do roku powinno wystarczyć.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Mi też często ta ankieta wyskakuje, Edge na Laptopie i telefonie, wypełniłem kilka razy ankietę, teraz to blokuję, bo inaczej co dzień by wyskakiwała, tak było po czyszczeniu ciasteczek, są czyszczone przy zamykaniu przeglądarki 😎


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Trochę nieprecyzyjnie napisałam o tym miesiącu... Nie chodzi o 1 raz w miesiącu, tylko o max 1 raz w miesiącu. Założenie jest takie, że ankieta jest kierowana losowo do określonego % wyświetleń, nie częściej niż 1 raz w miesiącu do danego użytkownika na podstawie cookies. 

 

Pytania w ankiecie dotyczą oceny konkretnego "kontaktu", czy to poprzez Mój Orange, czy na stronie z ofertą, czy na Nasz Orange. No i to może się zmienić u danego użytkownika przy niemal każdej wizycie, bo raz uda mu się uzyskać pomoc / udzielić pomocy, a innym razem nie. Wspólne założenia dla całej domeny i pozostałych kontaktów (choć w przypadku infolinii, czy czata ankieta jest znacznie częściej niż raz w miesiącu, jeżeli jest sporo kontaktów) pozwalają na porównywanie wyników.

 

W związku z Waszymi głosami, że jednak ankieta wyświetla się częściej niż przewidują to reguły potestujemy to i sprawdzimy. Dzięki za sygnał, że coś nie gra 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?


@bluesmanniakinapisał(-a)

Wypełniałem już tę ankietę ze 3 razy ale namolnie ciągle się co jakiś czas pokazuje - można coś z tym zrobić?

 


Wystarczy zainstalować np. noscript i żadna ankieta nigdy nie wyskoczy. Ani an PC ani na telefonie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 527
  • 1899
  • 13

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@Aśka_M 

Firefox. Jak często to nie liczyłem, zamykam to ale jak dla mnie za często... raz częściej, raz rzadziej...może raz na tydzień...trudno powiedzieć.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1640
  • 8129
  • 64

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@Aśka_M Przez to, że ankieta wyskakuje często i zawiera cały czas te same pytania, większość z nas więcej jej nie uruchomi a sprytniejsi już dawno zablokowali jej pojawianie się. Chyba nie o taki efekt chodziło?

PS Przed chwilą znowu mi wyskoczyła, drugi raz dzisiaj. Nie czyszczę ciasteczek.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@Aśka_M dziś mi wyskoc,yła ankieta, ale ją anulowałem. Teraz poobserwuję i zobaczę, kiedy znowu wyskoczy.


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8397
  • 23

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

Po analizie okazało się, że rzeczywiście nieco za duża była częstotliwość wyświetlania się ankiety. Już ją zmniejszyliśmy. To jeszcze nie docelowe rozwiązanie, bo trwają prace nad tym tematem, ale mam nadzieję, że zmiana będzie już dla Was odczuwalna.

Wielkie dzięki, że daliście znać o problemie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

@Aśka_M zapomniałem napisać, wczoraj pojawiła się ponownie, około 20-tej:

Screenshot_2024-04-15-20-13-43-992_com.android.chrome.jpg

 

Dobrze, że jest zmiana częstotliwości wyświetlania.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Czy pytanie o wypełnienie ankiety można jakoś wyłączyć?

o, jak na zawołanie mi się włączyła. Z tego co widać w inspektorze, trzeba sobie dostylować własny styl dla NO, takim wpisem:

#yourcx_layer_welcome {
    display: none !important;
}

Tylko przetestować będzie trudno, jak ma się teraz rzadziej pojawiać.

 

pirenej_1-1713278764202.png