Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

[ Edytowane ]

a spoko ja mam wiedzę średnią nawet nie wiem  czym zasłużyłem na ten zielony napis Pasjonat a na co dopiero do herosa na to szans nie ma ale dzięki Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

o dzięki i widać że nas czyta załoga orange pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 696
  • 1914
  • 28

[ Edytowane ]

Również pozdrawiam, a co do Herosa, jak to mawiają: nigdy nie mów nigdy Emotikon: Mrugający

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

mam za małą wiedzę informatyczną  Emotikon: Szczęśliwy na herosa ale dzięki 

Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

He, he Emotikon: Szczęśliwy @Citi2017 masz wiedzę, talent , jesteś aktywny, grzeczny, i  trzymaj tak dalej Emotikon: Mrugający

Poziom 29, Specjalista
  • 6230
  • 5662
  • 68

@Citi2017napisał(-a)

a spoko ja mam wiedzę średnią nawet nie wiem  czym zasłużyłem na ten zielony napis Pasjonat a na co dopiero do herosa na to szans nie ma ale dzięki Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

@Citi2017 , jak nie wiesz czemu tak jest, to buszuj po https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange

Tam jest wszystko ładnie "rozrysowane" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pasjonat.PNG

Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

[ Edytowane ]

Poziom 29, Specjalista
  • 6230
  • 5662
  • 68

@Citi2017 , salony partnerskie nie są takie be! Przynajmniej ja mam dobre skojarzenia...lepsze niż z salonów, gdzie czasami odnoszę wrażenie, że pokutuje stare PRL-owskie przysłowie:"czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy". Chyba stawki niewiele się różnią od tych sprzed denominacji złotego.

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

[ Edytowane ]

Może w twoich punktach jest lepsza obsługa bo gdyby nie forum nawet HBO za 10 zł bym nie miał bo oni twierdzili że pierwsze słyszą taka prawda i fakt a najbardziej mnie zabolał nie wiem czy powinę pisać  to  około 3 lat może mnie temu jak byłem w salonie na Hetmańskiej zapłacić rachunek bo tam jest kasa  pani szefowa salonu do staruszki głupio odpowiedziała bo jak ona staruszka poprosił ją o szybszą obsługę bo ma autobus autokar dokładnie zaraz a w sumie ja czekałem na podejście do kasy od 10 minut i szefowa do staruszki będzie później kolejny co mnie to obchodzi że autobus  zaraz  ja mam szacunek do starszych imię to zabolało ale nic już się nie odzywałem  .