Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

a spoko ja mam wiedzę średnią nawet nie wiem  czym zasłużyłem na ten zielony napis Pasjonat a na co dopiero do herosa na to szans nie ma ale dzięki 😄 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

o dzięki i widać że nas czyta załoga orange pozdrawiam 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

Również pozdrawiam, a co do Herosa, jak to mawiają: nigdy nie mów nigdy 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

mam za małą wiedzę informatyczną  🙂 na herosa ale dzięki 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

He, he 🙂 @Citi2017 masz wiedzę, talent , jesteś aktywny, grzeczny, i  trzymaj tak dalej 😉

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?


@Citi2017napisał(-a)

a spoko ja mam wiedzę średnią nawet nie wiem  czym zasłużyłem na ten zielony napis Pasjonat a na co dopiero do herosa na to szans nie ma ale dzięki 😄 


@Citi2017 , jak nie wiesz czemu tak jest, to buszuj po https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange

Tam jest wszystko ładnie "rozrysowane" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pasjonat.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017 , salony partnerskie nie są takie be! Przynajmniej ja mam dobre skojarzenia...lepsze niż z salonów, gdzie czasami odnoszę wrażenie, że pokutuje stare PRL-owskie przysłowie:"czy się stoi, czy się leży, dwa tysiące się należy". Chyba stawki niewiele się różnią od tych sprzed denominacji złotego.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

Może w twoich punktach jest lepsza obsługa bo gdyby nie forum nawet HBO za 10 zł bym nie miał bo oni twierdzili że pierwsze słyszą taka prawda i fakt a najbardziej mnie zabolał nie wiem czy powinę pisać  to  około 3 lat może mnie temu jak byłem w salonie na Hetmańskiej zapłacić rachunek bo tam jest kasa  pani szefowa salonu do staruszki głupio odpowiedziała bo jak ona staruszka poprosił ją o szybszą obsługę bo ma autobus autokar dokładnie zaraz a w sumie ja czekałem na podejście do kasy od 10 minut i szefowa do staruszki będzie później kolejny co mnie to obchodzi że autobus  zaraz  ja mam szacunek do starszych imię to zabolało ale nic już się nie odzywałem  .