Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

Czy Orange rozważa nasze pomysły ? bo nigdy nic nie odpowiadają czy to realne czy nie .

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017  mógłbym napisać po prostu, że zdecydowanie rozważa i na tym zakończyć temat, by jednak przybliżyć tę kwestię, to wygląda to tak: pomysły są czytane i przekazywane do właścicieli danych tematów. Jeżeli nie ma odpowiedzi, nie oznacza, że temat nie został przeanalizowany, bądź przekazany do realizacji. Czasami jest też tak, jak to już ładnie opisał @BORAX , czy @Anonim, że dany pomysł jest wdrażany długo, ze względu na stopień skomplikowania w organizacji. Nie wszystkim też możemy się chwalić, bo konkurencja nie śpi i również czyta forum - przy okazji pozdrawiam konkurencję 😉

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017  Oczywiście. Chociaż jak wiadomo - duży statek wolno zmienia kurs w porównaniu małego jachtu 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

Sprawdź zakładkę dot wdrożonych lub zrealizowanych pomysłów.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

wdrożonych ? nie mam takiej zakładki 

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017 , rozumiem Twoje zniecierpliwienie, lecz miej świadomość priorytetów, skali trudności, czy chociażby prostej reguły kolejności. Nie można mieć naraz wszystkiego. Albo wróbel w garści, albo sroka na dachu. Z mojej dotychczasowej obserwacji mogę Cię zapewnić, że czytają, przyglądają się i wdrażają. Zdarza się także, niestety, że pomysł bywa zamykany. Proces wdrażania lub zamykania pomysłów praktykowany do tej pory miał charakter zbiorczy, włącznie z krótkim uzasadnieniem. Tylko łatwiejsze projekty wdrażano szybciej. No i co może Ciebie, oraz wszystkich czytających zadowolić, to fakt brania pod uwagę osobistej aktywności także z tego obszaru. Co miesiąc masz w profilu odświeżaną procentowo aktywność Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

Bardzie mi chodziło o to by pracownik Orange zajmujący się pomysłami też wypowiedział się jakie są szanse czy pomysł wykonalny np ja rozumiem że nie wszytko jest realne i do zrobienie tylko by też wypowiedział się czasem  do nas odezwał bo tak sami miedzy sobą piszemy 🙂  

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017 , jakbyś poszperał na forum, to jest wiele wypowiedzi kogoś z Zespołu NO, a ostatnio nawet na AMA "roztrząsane" są różne zagadnienia w ramach każdego projektu AMY. Masz możliwość, to uczestnicz w zadawaniu pytań. Masz potencjał twórczy do rozwiązywania swoich dylematów, więc tylko uważnie śledź, co "w trawie piszczy" (na forum) Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

mam to traktować jako pochwałę czy obrazę  ? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017 , jak pewnie zauważyłeś nie raz, staram się obiektywnie patrzeć na to, co się dzieje na forum i wcale, a to wcale nie mam zamiaru Ciebie obrażać. Widzę po Twojej aktywności, że się włączasz w dyskusje Tobie odpowiadające. Jest to tym bardziej cenne, że poprzez swoją aktywność dążysz do perfekcji. Nikt nie jest alfą i omegą i jak spojrzysz na moje początki, to byłem "zielony" i jestem w miejscu, gdzie jestem. Życzę Ci z całych sił moich i serca swego, byś zasilił grono aktywnych Herosów. Ruch jest więc po Twojej stronie Emotikon: Mrugający 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Czy Orange rozważa nasze pomysły ?

@Citi2017  mógłbym napisać po prostu, że zdecydowanie rozważa i na tym zakończyć temat, by jednak przybliżyć tę kwestię, to wygląda to tak: pomysły są czytane i przekazywane do właścicieli danych tematów. Jeżeli nie ma odpowiedzi, nie oznacza, że temat nie został przeanalizowany, bądź przekazany do realizacji. Czasami jest też tak, jak to już ładnie opisał @BORAX , czy @Anonim, że dany pomysł jest wdrażany długo, ze względu na stopień skomplikowania w organizacji. Nie wszystkim też możemy się chwalić, bo konkurencja nie śpi i również czyta forum - przy okazji pozdrawiam konkurencję 😉