Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czego dotyczy Twój pomysł?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Czego dotyczy Twój pomysł?

Tworzyłem posta w Nasz Orange / Pomysły / Nowy pomysł, klikając przedtem i kolejno w trakcie komunikatu o błędzie w pytanie z prawej strony. Dopiero trzecie podejście załadowało posta.

2017-09-04 (1).png2017-09-04 (2).png

Tak teraz na spokojnie rozważam, czy skopiowanie tekstu z rozwiązania, nie spowodowało tego błędu? Nie było żadnego innego i niepotrzebnego ruchu z mojej strony.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czego dotyczy Twój pomysł?


burebusek napisał(-a):

Tworzyłem posta w Nasz Orange / Pomysły / Nowy pomysł, klikając przedtem i kolejno w trakcie komunikatu o błędzie w pytanie z prawej strony. Dopiero trzecie podejście załadowało posta.

2017-09-04 (1).png2017-09-04 (2).png

Tak teraz na spokojnie rozważam, czy skopiowanie tekstu z rozwiązania, nie spowodowało tego błędu? Nie było żadnego innego i niepotrzebnego ruchu z mojej strony.


bardzo często NO traktuje hiperłącza (linki) jako treść wymagającą poprawy, zdaje się, że zależy to do tego w którym trybie piszemy posta, czyli na której zakładce "treść" czy "html". Ja generalnie piszę w domyślnym czyli "treść" i też miewam komunikat o konieczności poprawienia zawartości.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czego dotyczy Twój pomysł?


burebusek napisał(-a):

Tworzyłem posta w Nasz Orange / Pomysły / Nowy pomysł, klikając przedtem i kolejno w trakcie komunikatu o błędzie w pytanie z prawej strony. Dopiero trzecie podejście załadowało posta.

2017-09-04 (1).png2017-09-04 (2).png

Tak teraz na spokojnie rozważam, czy skopiowanie tekstu z rozwiązania, nie spowodowało tego błędu? Nie było żadnego innego i niepotrzebnego ruchu z mojej strony.


bardzo często NO traktuje hiperłącza (linki) jako treść wymagającą poprawy, zdaje się, że zależy to do tego w którym trybie piszemy posta, czyli na której zakładce "treść" czy "html". Ja generalnie piszę w domyślnym czyli "treść" i też miewam komunikat o konieczności poprawienia zawartości.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czego dotyczy Twój pomysł?

@Anonim, jeszcze nie przywykłeś do brązowych komunikatów? Hehe 😉 😛
Anonim

Nie dotyczy

Czego dotyczy Twój pomysł?

Moim zdaniem to Bug na stronie, za często i mnie dotyka, piszę mało więc tym bardziej powinien mnie omijać 😉

Anonim

Nie dotyczy

Czego dotyczy Twój pomysł?


mabud73 napisał(-a):
@burebusek, jeszcze nie przywykłeś do brązowych komunikatów? Hehe 😉 😛

@mabud73, jestem młody i niedokształcony, stąd zdziwienie Emotikon: Zaskoczony


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czego dotyczy Twój pomysł?

Oj tam, oj tam 😉 hehe Fakt, irytują te kwiatki którymi czasami obdarza nas stronka. Sam dzisiaj doświadczyłem komunikatów o błędzie chyba z cztery razy... liczę na dopracowanie, ponieważ faktycznie system nie widzi "odznaczenia" czego dotyczy pomysł...funkcja bardzo młoda, stąd potknięcia 😉