Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

Anonim

Nie dotyczy

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

Brak możliwości wylogowania się po zamknięciu strony oraz Samoistne logowanie z automatu zupełny Kosmos!!!

14 ODPOW. 14

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonim  nie wiem jak u Ciebie, ale ja czegoś takiego nie obserwuję, mianowicie mogę się wylogować i po powrocie na NO muszę się zalogować, a gdy się nie wyloguję, wyjdę z forum i później powrócę nie muszę się ponownie logować. Mnie to pasuje i wydaje się że działa jak najbardziej poprawnie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonim niech tak zostanie. Już temat był kilka razy na forum NO podnoszony. Za każdym razem, jak niby coś jest poprawiane w logowaniu, to co kilka minut później wyrzuca z forum i trzeba na nowo się logować.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonimjeśli chcesz się wylogować to przecież pod trzema kropkami z prawej u góry jest "wyloguj". Ponowne automatyczne logowanie po wejsciu na stronę zależy chyba wyłacznie od przeglądarki - jeśli usuniesz odpowiednie ciasteczka to będziesz musiał, tak jak najwidoczniej chcesz, ponownie się zalogować. Można tych ciasteczek nie trzymać i np. z automatu czyścić je po zamknięciu sesji - jest bardzo wiele sposobów żeby przeglądarka Cię "zapominała".

Tak jak przedmówcom, mi pasuje takie działanie NO - w końcu absolutnie nic tajnego się tu nie dzieje, nie widzę powodu do zaostrzania zabezpieczeń.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12921
  • 53103
  • 611

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonim jak wspomnieli poprzednicy temat jakiś czas temu poruszany.. Jeśli ustawisz w przeglądarce czyszczenie " pamięci " po każdym jej całkowitym zamknięciu, nie ma możliwości niewylogowania się z NO. Wystarczy jednak, że nie zamkniesz jednej karty, a na innej zamkniesz stronę NO, to wy logowanie nie nastąpi z automatu. Zmień ustawienia przeglądarek i problem z głowy... 

Anonim

Nie dotyczy

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

Zauważyłem że jeśli się zmieni przeglądarkę na Chromium to jest OK Firefox Nasz Orange widocznie nie trawi...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonim  na Firefox nie sprawdzałem, za to na Chrome, IE, Edge, Opera działa bez zarzutu.

Anonim

Nie dotyczy

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

Mi też coś ostatnio wariuje. Korzystam z Chrome nie musiałam się ponownie logować. Wczoraj chciało ode mnie hasło i nie przyjęło mimo, że byłam pewna jego poprawności. Chciałam odzyskać e-mail nie przyszedł. A dziś weszłam i widzę zalogowane. Na próbę wylogowałam się potem bez problemu zalogowałam hasłem (czyli aż takiej sklerozy nie mam).😅


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonim  to takie przejściowe weekendowe problemy, nieraz coś "grzebią" przeważnie od piątku wieczór do niedzieli w nocy i może się zdarzać 😉

Anonim

Nie dotyczy

Coś się porobiło złego z Nasz Orange...

@Anonim  przejdż na Opera, mniej kapryśna tu na forum 😁

Ja tam nie mam problemów z logowaniem czy wylogowaniem 😎