Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Rogi, dzięki za doprecyzowanie, przetestowałem u siebie i też to mam. Postaramy się "unieszkodliwić" znaczniki, które dodają sprzęty Apple.

@Kazelot, mamy to na liście, bo właśnie m.in. @Rogi wrzucił i pracujemy mocno nad widokami mobilnymi. Dzięki.

@Anonim, które zdublowane wątki masz na myśli? Te po kliknięciu "więcej" na głównej stronie? Np. przy Ostatnich postach?
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Tak po kliknięciu "więcej" na głównej stronie


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

Tak po kliknięciu "więcej" na głównej stronie


Rozkminiamy to jeszcze... Mamy z tym trochę problemów natury technicznej, ale ciągle wierzymy, że będzie to działało konsekwentnie, czyli po kliknięciu Więcej będzie się pokazywać ten sam zakres informacji, co na głównej stronie, tylko z szerszego zakresu czasowego. @Anonim, trzymaj kciuki, aby się udało 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange - kodowanie

Dzisiaj w wątku dotyczącym światłowodu miałem przekłamanie tekstu. Zakładam że to kwestia kodowania strony, windows czy Unicode? tak to wyglądało: Spis treĹ›ci

- jak widać w tytulr spis treści małe "ś" było w innym języku, a wielkie w podtytule wyświetla się prawidłowo.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

przełączane między Nasz Orange a Orange... 

a) nadal brak ikony, skrótu do "Nasz Orange" w serwisie Orange (chyba że niezbyt uważnie oglądam stronę) 

b) kliknięcie w ikonkę koperty w górnym menu przenosi do okna logowania do "Mulitboxa" zamiast pamiętać zalogowanie i poprostu przenieść.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

Tak po kliknięciu "więcej" na głównej stronie


Rozkminiamy to jeszcze... Mamy z tym trochę problemów natury technicznej, ale ciągle wierzymy, że będzie to działało konsekwentnie, czyli po kliknięciu Więcej będzie się pokazywać ten sam zakres informacji, co na głównej stronie, tylko z szerszego zakresu czasowego. @vdsl2, trzymaj kciuki, aby się udało 🙂


Tak trzymaj kciukiEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Hmm, w dziale "wsparcie" na podstawowym Orange znalazłem zakładkę "zapytaj społeczność" - i... przełącza ona na "Nasze Orange" ... czyli jest jakiś "kanał" 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, a no jest i to jeden z najlepszych kanałów! Nie możemy tu zbierać danych osobowych, numerów, analizować sytuacji na koncie, co może zrobić infolinia, ale tutaj jesteście Wy - osoby, które korzystają z usług i często wiedzą najlepiej od strony praktycznej. Do rozwiązania większości problemów nie trzeba znać numeru telefonu 🙂

Przy okazji dzięki za zgłoszenie problemów z kodowaniem w bazie wiedzy - ogarniamy. Na wspólne logowanie do Nasz Orange i Mój Orange trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale ikony u góry, np. ta do multiboxa powinny być już niedługo uporządkowane 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

kolejny błędzik... 😞 w części "baza wiedzy" znika ikonka z liczbą wiadomości prywatnych, z tych obok avatara.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Dzięki @Misiek62, mamy na liście do poprawienia 🙂