Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

A kiedy dodacie tego linka do ostatniego komentarza? Odnośnie jeszcze tego ostatniego to błędnie pokazuje na główniej, który był ostatni.

 

Edit:

Czas pokazuje dobrze, ale złego użytkownika.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Rogi, link do ostatniego komentarza ma wysoki priorytet. Niestety nie możemy jeszcze nic obiecać, ale liczymy, że za 1-2 tyg. będzie się klikać 🙂

Co do błędnych danych o ostatnim komentującym to dzięki wielkie! Nie wychwyciliśmy tego, a rzeczywiście coś jest nie halo. Dodajemy do poprawek.
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Tez jest na chrome.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
@Rogi, link do ostatniego komentarza ma wysoki priorytet. Niestety nie możemy jeszcze nic obiecać, ale liczymy, że za 1-2 tyg. będzie się klikać 🙂

Co do błędnych danych o ostatnim komentującym to dzięki wielkie! Nie wychwyciliśmy tego, a rzeczywiście coś jest nie halo. Dodajemy do poprawek.

Widzę, że już naprawione obydwie rzeczy. 🙂

 

Brakuje mi jeszcze tego linka do głównej, ale czekam.

 

Odkryłem jeszcze jedną rzecz. Zarówno na stronie desktopowej i mobilnej, chociaż nie jest to krytyczne. Jeśli chce się wysłać, odpowiedzieć na wiadomość i wrzuci się do treści emoji, to pokazuje się właśnie taki komunikat. Na początku nie wiedziałem o co chodzi, bo jest mylący, ale domysliłem się. Tutaj natomiast da się dodawać emoji bez problemu. 🤓

  

Zrzut ekranu 2016-08-01 o 16.38.00.png

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Jeszcze poczekamy na poprawę Nasz Orange działania.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Rogi, ten błąd wyskakuje podczas tworzenia nowej wiadomości prywatnej lub odpowiadania na taką, gdy używasz emoji wbudowanych w klawiaturę iPhone'a czy tych domyślnych w Nasz Orange także? Za każdym razem tak się dzieje?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Chodziło mi o emoji wbudowane w iOS/OS X. Wtedy za każdym razem tak się dzieje. Z tymi domyślnymi jest ok. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Błędy techniczne Nasz Orange

Kolejna sprawa:

Na urządzeniach mobilnych, podczas przeglądania profili użytkowników, niektóre róbryki dwoją się i troją w nieskończoność. Dzieje się tak, gdy zjedziemy na sam dół strony, a następnie przewiniemy trochę do góry. Tak to wygląda:

Screenshot_2016-08-03-09-53-26 (1).png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy techniczne Nasz Orange

@4Kazelot Zgłaszałem to już w wątku mobilnym.
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

@Rogi, ten błąd wyskakuje podczas tworzenia nowej wiadomości prywatnej lub odpowiadania na taką, gdy używasz emoji wbudowanych w klawiaturę iPhone'a czy tych domyślnych w Nasz Orange także? Za każdym razem tak się dzieje?


@Artur Na dzisiaj to straszny bałagan zdublowane watki.