Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur, teraz rozumiem, że pracują nad tym. Nie było informacji żadnej i dlatego myślałem, że nikt się tym nie interesuje. Emotikon: LOL No tak, nie ma wyświetlania nowych postów, to skąd miałem wiedzieć że ktoś monituje problem Emotikon: Mrugający


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

ha ha! 😄 No w sumie racja 😄 My tu, @Ron, notujemy wszystko, nawet najmniejsze drobiazgi, które zgłaszacie, potem uzgadniamy priorytet i przekazujemy do naprawy. Gdy programiści zobaczyli pierwszą naszą listę to zaręczam Ci - zbledli 😛
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Mi czasem kilka razy wyświetla się komunikat w dolnym prawym rogu ekranu że post który obserwuje został skomentowany. Czasem to troszkę przeszkadza. Ale........może to wina przeglądarki.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Ja bym wprowadził jeszcze jedną opcję - słowa uznawane powszechnie za obraźliwe i użyte w komentarzu byłyby nie akceptowane po kliknięciu przycisku "publikuj". Pojawiałby się komunikat że użyto zabronionych słów, wówczas może by to ostudziło zapał niektórych użytkowników i moderowali by swój wpis.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

Ja bym wprowadził jeszcze jedną opcję - słowa uznawane powszechnie za obraźliwe i użyte w komentarzu byłyby nie akceptowane po kliknięciu przycisku "publikuj". Pojawiałby się komunikat że użyto zabronionych słów, wówczas może by to ostudziło zapał niektórych użytkowników i moderowali by swój wpis.


Na forach powszechnie jest stosowana cenzura słów. Słowa niecenzuralne automat zastępuje innymi lub "wygwiazdkowuje", zależnie od przyjętej opcji.

W ten sposób moderatorzy są odciążeni a dowcipnisiom jest "łyso"... 😄

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Jozefg ciekawe jak jest tutaj?? Nie chcę próbować 😜 😜 Hehe 😜 Ale z tego co wiem to pojawiały się czasem wulgarne słowa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange

😄 Masz edycję postu to można szybko wykasować....

Zespół Nasz Orange
  • 1108
  • 7823
  • 80

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim na forum przyjęliśmy gwiazdkowanie przez automat, który wykryje niecenzuralne słowo 🙂 Tak jak wspomniał @Jozefg -  dzielnie pomaga moderatorom i na Nasz Orange już nawet nie jedno wygwiazdkował, choć wolałbym by nie musiał się przydawać 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

Mi czasem kilka razy wyświetla się komunikat w dolnym prawym rogu ekranu że post który obserwuje został skomentowany. Czasem to troszkę przeszkadza. Ale........może to wina przeglądarki.


 @Anonim, jeśli chcesz to bez problemu możesz wyłączyć powiadomienia na ekranie w prawym dolnym - szukaj w ustawieniach 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17873
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Rafał napisał(-a):

@pablo_ck na forum przyjęliśmy gwiazdkowanie przez automat, który wykryje niecenzuralne słowo 🙂 Tak jak wspomniał @Jozefg -  dzielnie pomaga moderatorom i na Nasz Orange już się nawet nie jedno wygwiazdkował, choć wolałbym by nie musiał się przydawać 🙂


Myślałem, że to ręczna ingerencja moderatorów - sam widziałem wygwiazdkowanie... na wszelki wypadek uprzedzam, że nie u mnie Bardzo szczęśliwy mężczyzna