Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie wiem, czy to naprawdę ja jestem problematyczny i się czepiam, lecz postępuję teraz zgodnie z sugestią @mabud73 i drugie logowanie na NO zaliczyłem znowu z "lądowaniem". Tak ma być?

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim Tak ma być....

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@ArturDziś już mialem z 40 razy wyskakuje co kilka sekund Dodam, że ten problem wystąpił po usunięciu kilku wiadomości prywatnych na NO.

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Ten popup ma problemy z pamięcią...jakiś alzhimer go dopadł, bo u mnie również się pojawił kilka razy pomimo tego że nie sprzątałem nic ostatnio...
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
Ten popup ma problemy z pamięcią...jakiś alzhimer go dopadł, bo u mnie również się pojawił kilka razy pomimo tego że nie sprzątałem nic ostatnio...

@mabud73 jak na razie się  uspokoiło. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17823
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

Mnie tam od ostatniego razu nie nęka... 

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Artur A u mnie znowu

Przechwytywanie.PNG


A mnie mówiłeś, że tak ma być. Jakoś się nie "roztrzaskaliśmy" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Chodziło o to, że on się pojawia, gdy logujesz się po raz pierwszy na nowym komputerze lub nowej przeglądarce. Jeśli reinstalowałeś system to też się pojawi. Natomiast na tej samej przeglądarce na jednym komputerze nie powinien (nie licząc trybu incognito).

 

Btw, zastanawiamy się nad wyłączeniem tego popupu, skoro sprawia takie problemy i zastąpienie go np. wiadomością prywatną. Co o tym myślicie? Co chwila się u Was pojawia, więc lepiej wyłączyć czy dać mu jeszcze szansę?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17823
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

 

Btw, zastanawiamy się nad wyłączeniem tego popupu, skoro sprawia takie problemy i zastąpienie go np. wiadomością prywatną. Co o tym myślicie? Co chwila się u Was pojawia, więc lepiej wyłączyć czy dać mu jeszcze szansę?


@Artur  

 

zastanowiłbym się w  ogóle nad efektywnością tej akcji... Generalnie przeklikałem tego kosmitę kilka (może naście) razy i od tego czasu gdy cwiczyliśmy czyszczenie ciasteczek i doszedłem do tego, że u mnie skutecznie wyłączyłem tego PopUpa krzyżykiem, nie pojawił się u mnie. Nie pamiętam też jego przesłania... 

 

Co do tego, czy wiadomość priv? Wracam do pytań: cel <-> efekty ? Jak to wynika z Waszej analizy? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

No Wy już wymiatacie w Nasz Orange i dla Was to rzeczywiście zbędne, ale przypomnij sobie jak to było, gdy logowałeś się po raz pierwszy... Ten popup ma takiej nowej osobie pokrótce powiedzieć co może tu robić i o co chodzi z punktami 🙂