Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Życzenia Boże Norodzeniowe🎄

Anonim

Nie dotyczy

Życzenia Boże Norodzeniowe🎄

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzę wam wszystkim Herosom i całemu zespołowi Orange.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0133.gif

9 ODPOW. 9

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Życzenia Boże Norodzeniowe

Dziękuję za życzenia i wzjamnie.

Anonim

Nie dotyczy

Życzenia Boże Norodzeniowe

W przedświątecznych, dobiegających z kuchni zapachach, życzę Wam, drodzy forumowicze, magicznych Świąt Bożego NarodzeniaEmotikon: Bardzo szczęśliwy W zdrowiu, szczęściu i dostatku, niech Wam ten czas płynie w rodzinnej atmosferze Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Anonim

M2017.gif

Anonim

Nie dotyczy

Życzenia Boże Norodzeniowe

@nikodem_dyzmaRównież dla ciebie i całej rodziny wesołych światEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Życzenia Boże Norodzeniowe

O przeoczyłem oddzielny wątek z życzeniami, ach ten pośpiech...pieluchy, karmienie, usypianie, uff 🙂 😜 Drodzy koledzy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, wigilijnej kolacji spędzonej w najbliższym rodzinnym gronie i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Życzenia Boże Norodzeniowe

Kochani, Wszystkiego Dobrego w te tak wyjątkowe święto. Życzę Wam Wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji planów i zdrowia, a NO kolejnych trafnych rozwiązań i zadowolonych użytkowników 😉 

mvt10w.jpg

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Życzenia Boże Norodzeniowe

Wszystkim przesyłam Życzenia Ciepłych, Pogodnych Świąt 🙂

asterisk-2973672_640.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Życzenia Boże Norodzeniowe

Z pociągu w drodze na wigilijną kolację wszystkim Wam Życzę Spokojnych i pełnych Ciepła Świąt!
50.gif

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Życzenia Boże Norodzeniowe

Również życzę Wesołych Świąt 🎄

Smacznego jajka i mokrego dyngusa 😮

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Życzenia Boże Norodzeniowe

Ten dyngus mnie urzekł i ma coś w sobie @Katani1, bo dziś myłem auto i siebie przy okazji umyłem ... xD 

Wesołych Świąt wszystkim 😉 !!!