Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zdeaktywowana karta/numer


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

zdeaktywowana karta/numer

Witam, chcialem opisac moj przypadek bo wydal mi sie dziwny.....

   Karta/Numer uzywany od ponad 10 lat lecz sporadycznie, ostatnio doladowany koniec sierpnia oraz przedluzona waznosc srodkow na koncie na rok czasu.

We wrzesniu numer zostal zarejestrowany na dowod (bo takie teraz wymogi). Po rejestracji wszystko niby ok. Telefon byl nie uzywany jakis czas (kilka tygodni) i tydzien temu wlaczony a karta sie nie loguje do sieci, gdy probuje na niego dzwonic to "nie ma takiego numeru" .

   Co sie okazalo jakis miesiac po rejestracji na dowod numer zostal zdeaktywowany bo bylo brak doladowan???? Kiedy przed rejestracja srodki mialybyc wazne przez rok czyli do nastepnych wakacji.

   Dodzwonilem sie do Orange (w lokalnych punktach powiedziano ze juz sie nic nie da zrobic) i dowiedzialem sie iz moj numer jest w tzw "zawieszeniu" i najprawdopodobniej da sie go przywrocic (mam taka nadzieje) mily pan z Orange wystosowal pisemko do "dzialu technicznego" o przywrocenie numeru. Mam nadzieje ze to nastapi wkrotce. 

   Co mnie dziwi to to iz nikt sie nie probowal ze mna skontaktowac przed dezaktywacja numeru/karty. Telefon byl wylaczony wiem lecz jest podany email kontaktowy oraz droga tradycyjnej poczty skoro rejestracja na dowod zostala przeprowadzona....

 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32541
  • 37236
  • 1375

zdeaktywowana karta/numer

Niestety takie informacje nie są wysyłane w ten sposób.
Ew. jak masz aktywny numer w sieci, to dostajesz na niego sms.
Ale jak był wyłączony to lipa.
A nie były włączane jakieś promocje co kasują roczną ważność konta?

I tak na forum Ci nie pomożemy, poczekaj na odp. z działu technicznego.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

zdeaktywowana karta/numer

Chcialem opisac przypadek dla innych azeby uwazali przy rejestracji karty. W moim przypadku pomiedzy ostatnim doladowaniem wraz z przedluzeniem srodkow na rok nastepuje rejestracja numeru na dowod  myslisz sobie ze wszystko ok a tu niespodzianka..... karta nieaktywna. Wyglada jakby w momencie rejestracji na dowod roczna waznosc srodkow zostala skasowana ale nikt o tym nie poinformowal.

 

Co do kontaktu w takich wypadkach kiedy karta/numer ma byc wylaczony a jest niedostepny to jesli e-mail do kontaktu jest podany a karta dopiero co zostala zarejestrowana na dowod to byloby na miejscu poinformowac wlasciciela tak uwazam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32541
  • 37236
  • 1375

zdeaktywowana karta/numer

To może @Artur @Jarek - przekażecie sugestię wyżej?
Anonim

Nie dotyczy

zdeaktywowana karta/numer

W moich przypadkach roczna ważnośc konta nie przepadała??


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

zdeaktywowana karta/numer


pablo_ck napisał(-a):

W moich przypadkach roczna ważnośc konta nie przepadała??


no to sie tylko cieszyc i oby jak najmniej bylo przypadkow jak moj.

 

w skrocie bylo to tak

 

karta uzywana sporadycznie przez ok 10 lat .... doladowanie + przedluzenie waznosci srodkow na rok ....po 2 tyg rejestracja karty na dowod (bo trzeba)....telefon wylaczony na kilka tygodni ..... po miesiacu od rejestracji na dowod karta nieaktywna (gdzie teoretycznie srodki wazne na kolejne 10 m-cy)

Anonim

Nie dotyczy

zdeaktywowana karta/numer

@orange54  być może Twój przypadek jest pojedynczym "wyskokiem" ze strony Orange 🙂 Zgłoś reklamację przez Mój Orange i myślę że po sprawie 🙂 Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

zdeaktywowana karta/numer


pablo_ck napisał(-a):

@orange54  być może Twój przypadek jest pojedynczym "wyskokiem" ze strony Orange 🙂 Zgłoś reklamację przez Mój Orange i myślę że po sprawie 🙂 Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia 🙂


Mam taka nadzieje ze nie ma wiecej "ofiar". Juz sie skontaktowalem telefonicznie i sprawa odkrecenia zawieszonego numeru jest w toku, mam nadzieje ze do swiat sie da rozwiazac i bede mogl dzwonic/przyjmowac zyczenia przez telefon.

  Takze zycze zdrowych i wesolych swiat wszystkim forumowiczom.

Anonim

Nie dotyczy

zdeaktywowana karta/numer

@orange54  dziękuję 🙂