Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Od 28 listopada do 6 grudnia klienci usług na kartę mogą zakupić Pakiety Mikołajkowe z 3 GB transferu za 3 zł.
Aktywacji pakietu dokonać można za pomocą SMS-a o treści AKT3 wysłanego na numer 260 lub szybkim kodem *110*17#. Stan usługi sprawdzimy natomiast SMS-em o treści STAN3 wysłanym pod numer 260 lub kodem *110*76*1#.

W czasie trwania promocji klient może aktywować dowolną liczbę pakietów. Ich ważność wynosi 21 dni od chwili aktywacji pakietu, a dane w nich zawarte rozliczane są z dokładnością do 50 kB. Ważność promocyjnej paczki danych na koncie klienta jest taka, jak ostatniego z aktywowanych pakietów.
Oferta skierowana jest do użytkowników ofert Orange Yes, Orange One, Orange Free na kartę, Orange Smart, Orange Pop, Nowe Orange Go oraz abonentów Zetafonu i Minutofonu w powyższych taryfach.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Przed pakietem mikołajkowym schodzi jeszcze elastyczny pakiet internetowy oraz pakiet dzienny 200 MB za 2 zł.

Pozostałe "nowe pakiety internetowe" (30 dniowe) schodzą po pakiecie mikołajkowym 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Coraz krótsze te pakiety.....
Anonim

Nie dotyczy

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Dokładnie @Piotrekk85, ale.......za 3 zł można nawet poszaleć 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Widziałeś może regulamin?
Bo chce wiedzieć jaka jest kolejność.
Jeśli taka, że dłuższy przed krótszym to nawet nie będę włączał u siebie....
Anonim

Nie dotyczy

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

@Piotrekk85  nie widzę jeszcze nigdzie w sieci regulaminu. Pewnie się poprawia 😜

Anonim

Nie dotyczy

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Zgłaszam jedną istotną rzecz do poprawki na Mój Orange - dlaczego w informacjach o danym pakiecie nie ma odnośnika do regulaminu??? Na mój Orange da się aktywować już ten pakiet, ale regulaminu szukać na próżno.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

A od kiedy na mój orange są regulaminy? 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

No właśnie, teraz przyszło mi to do głowy, że aktywując dany pakiet chciałbym mieć też dostęp do jego regulaminu i na Mój Orange takie dane powinny być dostępne, takie jest moje zdanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Nie wiem sam 🙂
Szczególnie na mobile nie ma domyślnej przeglądarki pdf, więc może być problem w czym obejrzeć regulamin.
Anonim

Nie dotyczy

Internetowy pakiet 3 GB na Mikołajki od Orange

Mam na myśłi głównie wersję na www, nie mobilną aplikację, bo tam pewnie byłoby to problematyczne w tej uwagi którą wskazaleś.