Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

utrata ważności numeru na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

utrata ważności numeru na karte

Witam, wczoraj mi wyłączyli numer bo zapomniałem doładować o tym 14 dniowym ostrzeżeniu, jest to numer zapasowy ale jednak chciałbym go odzyskać, da się to jakoś zrobić i ile to by kosztowało ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

utrata ważności numeru na karte

Odblokowanie jest za free. Jak miałeś konto na mój Orange w nowej wersji, to zaloguj się.
Ew zadzwoń z innego nr na 510100100.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

utrata ważności numeru na karte

Odblokowanie jest za free. Jak miałeś konto na mój Orange w nowej wersji, to zaloguj się.
Ew zadzwoń z innego nr na 510100100.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

utrata ważności numeru na karte

Tak jak napisał @Piotrekk85 - jeśli numer został zablokowany wczoraj, to możesz się z nami skontaktować na infolinii pod numerem 510 100 100 lub jutro albo w sobotę na czacie po zalogowaniu.

 

Numer będzie odblokowany na 3 dni - w tym czasie należy doładować konto i po doładowaniu warto włączyć Konto ważne rok, które pozwoli uniknąć utraty numeru w najbliższym czasie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

utrata ważności numeru na karte

Dobra to jutro zadzwonie pod ten numer i jakie doładowanie starczy  10, 25zl 50zl ?

i tam bede musial podac numer telefonu i karty sim tak ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

utrata ważności numeru na karte

@wentian tak, najlepiej, abyś te dane (numer telefonu i karty SIM) miał podczas rozmowy z konsultantem. Osobiście próbowałbym nawet jeszcze dziś dzwonić na infolinię 510 100 100 i odzyskać numer. Im szybciej, tym lepiej.

 

Na NO były już podobne tematy. Odzyskanie numeru zakończone powodzeniem.

 

Warto też uruchomić Rok Ważności Konta, SMS na numer 8002 o treści START.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

utrata ważności numeru na karte


@wentiannapisał(-a)

Dobra to jutro zadzwonie pod ten numer i jakie doładowanie starczy  10, 25zl 50zl ?

i tam bede musial podac numer telefonu i karty sim tak ?


Do odblokowania nie jest potrzebny numer karty SIM. Będziesz potrzebować numer telefonu i jeśli nie wejdziesz na czata ze swojego konta, to wtedy zadamy jedno lub więcej pytań, aby upewnić się, że rozmawiamy z osobą upoważnioną. Jeśli jesteś właścicielem numeru to nie będzie problemu 🙂

W przeciwnym wypadku, zapytaj właściciela czy możesz odblokować numer i wtedy skontaktuj się z nami 🙂

Jeśli włączysz konto ważne rok po doładowaniu to nawet 5 zł. W przeciwnym wypadku proponujemy min. 25 zł. Poszczególne doładowania bez konta ważnego rok przedłużają ważność połączeń przychodzących i numeru o okres zalezny od kwoty:

 

  • 5, 10 zł - 31 dni
  • 25, 30 zł - 186 dni
  • 40, 50, 100, 200 zł - 372 dni

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

utrata ważności numeru na karte

@wentian popieram przedmowcow. Jeśli możesz to zadzwoń dziś i załatw sprawę. Dzieli temu jutro będziesz miał to z głowy.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 10
  • 0

utrata ważności numeru na karte

Dobra zadzwoniłem i jedyne co trzeba było zrobić to podać numer telefonu i potwierdzić chęć odblokowania, po kilku minutach miałem odblokowany numer, doładowałem koto i włączyłem usługe rok czasu, dzięki za pomoc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

utrata ważności numeru na karte

@wentian fajnie, że numer został odzyskany. Pamiętaj teraz, aby co jakiś czas włączyć RWK, jeżeli nie zamierzaszcdoładowywać numeru.