Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

Od razu po kliknięciu słuchawki połączenie jest przerywane i pokazuje komunikat "rozłączono". Konto doładowane, w apce pokazuje "możesz wykonywać połączenia do". 4 kreski zasięgu. Mogę dzwonić na ten numer normalnie. Internet działa.

Co to może być?

 

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22253
  • 183

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

@Aldlip 

Może telefon się "zawiesił". Próbowałeś go wyłączyć na chwilę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18537
  • 53093
  • 718

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

@Aldlip coś się nie zaktualizowało po doładowaniu. Wyłącz i włącz ponownie telefon.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

Tak, bez zmian. Sprawdzałam też uprawnienia aplikacji i jest zaznaczone wszystko co potrzebne. Wszystkie aplikacje aktualne. Wolnej pamięci w telefonie 40 GB.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18537
  • 53093
  • 718

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

@Aldlip do kiedy ważne połączenia wychodzące? Sprawdź dzwoniąc na inny numer, czy też tak samo połączenue wychodzące się zachowuje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22253
  • 183

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

@Aldlip 

Jakieś aktualizacje przychodziły ostatnio? Masz może inny telefon do sprawdzenia karty SIM?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

Wyłączyłam też WiFi i dane, ze może dzwoni przez neta czy cos. Włączałam i wyłączałam tryb samolotowy żeby od nowa tel polaczyl się z siecią.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18537
  • 53093
  • 718

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

@Aldlip może też być awaria nadajnika i/lub chwilowe problemy z wykonywaniem połączeń głosowych. Sprawdź, czy SMS-y wychodzą i/lub masz połączenie internetowe mobilne z danych komórkowych.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2025
  • 5484
  • 184

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

Jakiś filtr połączeń blokujący połączenia wychodzące, może jakiś zainstalowany antywirus ? Może szukaj w ustawieniach połączeń jakiejś blokady. Jaki telefon ?

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13118
  • 53892
  • 632

"Rozłączono" połączenie- nie moge dzwonić

@Aldlip  a jak inne telefony w sieci? Z tego samego nadajnika działają? Przekladalaś kartę do innego aparatu na chwilę na testy? Jeśli w innym będzie ok, zostanie tylko reset do fabryki po wcześniejszym backupie