Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z rejestrowaniem karty

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

problem z rejestrowaniem karty

Witam. Mam taki problem że skończyłem niedawno 18 lat i nie zdążyłem jeszcze wyrobić dowodu, mam za to paszport i chciałbym zarejestrować kartę na siebie ale upłynęła jego ważność czy mogę iść z tym paszportem do salonu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

problem z rejestrowaniem karty

Aby zarejestrować numer, musisz podejsć do salonu z dokumentem tożsamości - może to być dowód osobisty lub paszport.

Dokument tożsamości, którego ważność upłynęła, nie jest dokumentem tożsamości. Czyli nie - pracownik nie powinien dokonać rejestracji na podstawie nieważnego dokumentu.

Na rejestrację masz czas do 1 lutego - w tej sytuacji, najlepiej poczekać na wyrobienie nowego dowodu osobistego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

problem z rejestrowaniem karty

Aby zarejestrować numer, musisz podejsć do salonu z dokumentem tożsamości - może to być dowód osobisty lub paszport.

Dokument tożsamości, którego ważność upłynęła, nie jest dokumentem tożsamości. Czyli nie - pracownik nie powinien dokonać rejestracji na podstawie nieważnego dokumentu.

Na rejestrację masz czas do 1 lutego - w tej sytuacji, najlepiej poczekać na wyrobienie nowego dowodu osobistego.

Anonim

Nie dotyczy

problem z rejestrowaniem karty


luqovskyocb napisał(-a):

Witam. Mam taki problem że skończyłem niedawno 18 lat i nie zdążyłem jeszcze wyrobić dowodu, mam za to paszport i chciałbym zarejestrować kartę na siebie ale upłynęła jego ważność czy mogę iść z tym paszportem do salonu?


Nie wyrób dowód i wtedy do Salonu

Anonim

Nie dotyczy

problem z rejestrowaniem karty

@luqovskyocb co za problem wyrobić DO. Z rejestracją masz czas do końca stycznia 2017 roku. Skończyłeś 18 lat więc dowód raczej musisz sobie wyrobić. Jesteś osobą pełnoletnią i odpowiadasz już sam za siebie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 25
  • 7

problem z rejestrowaniem karty

@Anonim nie do końca się z tobą zgodzę, ponieważ jeżeli zakupił PP po wejściu ustawy to sory memory ale musi go zarejestrować teraz, jeżeli natomiast przed wejściem ustawy i korzystał już z niej bez problemu to faktycznie będzie tak jak mówisz 😉

Anonim

Nie dotyczy

problem z rejestrowaniem karty

@Pieter7890 zawsze może zarejestrować na szybko na kogoś z domu, mamę, tatę, a jak wyrobi na spokojnie dowód to przerejestrować na siebie.