Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numer PP - ORANGE

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rejestracja numer PP - ORANGE

fajne =0 bonusy z rejestracji numeru GRATULUJE PROMOCJI , kiedyś zajrejestrowałem numer by odzyskać go,  wysyłając SMS na numer odpowiedni do aktualnej poromocji rejestrowanych numerów zgodnie z wymogami naszego prawa/bo takowo pisze na stronie ORANGE/ , okazało się ze mam NIE zarejestrowanego nr. .  W salonie potwierdzili mi  że MAM, z promocji 0, owszem mogę dorejestrować inny numer pod siebię, ale pewnie się okaże skoro już jeden mam to kolejny ......., bo już przecież zarejestrowany jestem.

Paranoja naciąganie ludzi w ......., i do tego jesze pożniej będą suszyć 4ry litery telefonami co to nie mają do zaoferowania, przy przejsciu z PP na abonament/a niestey  nie ukrywam ze nie mają/. GRATULUJE POLITYKI POMARAŃCZOWYM KŁAMCOM REKLAMOWYM, nie ubliżając bardzo miłej obsługi w saonie O... w Sosnowcu.

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numer PP - ORANGE

Mefi_sc jeśli zarejestrowałeś numer przed 16.08 to bonus Ci się nie należy. Promocję dokładnie opisuje dostępny regulamin. Też nad tym ubolewałem, ale.......trzeba z niektórymi rzeczami się pogodzić. Rejestrując numer możesz sobie zastrzec wszystkie zgody marketingowe, to samo możesz zrobić na "mój Orange" i masz spokój. Raczej już nikt do Ciebie nie powinien zadzwonić. Ja mam święty spokój. A jak już ktoś dzwoni to mówię skąd ma mój numer, że mam zastrzeżone połączenia marketingowe i zazwyczaj zaraz taka osoba sama cichutko się rozłącza. Chyba że dzwonią inne firmy do Ciebie - może gdzieś kiedyś "sprzedałeś" tanio skórę, np w jakiejś internetowej ankiecie?? Pozdrawiam.  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Rejestracja numer PP - ORANGE

Napisz zgłoszenie na Mój Orange. Może coś nie zadziałało na Twoim numerze. Może akurat po zgłoszeniu się coś uda.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numer PP - ORANGE

Mefi_sc jeśli zarejestrowałeś numer przed 16.08 to bonus Ci się nie należy. Promocję dokładnie opisuje dostępny regulamin. Też nad tym ubolewałem, ale.......trzeba z niektórymi rzeczami się pogodzić. Rejestrując numer możesz sobie zastrzec wszystkie zgody marketingowe, to samo możesz zrobić na "mój Orange" i masz spokój. Raczej już nikt do Ciebie nie powinien zadzwonić. Ja mam święty spokój. A jak już ktoś dzwoni to mówię skąd ma mój numer, że mam zastrzeżone połączenia marketingowe i zazwyczaj zaraz taka osoba sama cichutko się rozłącza. Chyba że dzwonią inne firmy do Ciebie - może gdzieś kiedyś "sprzedałeś" tanio skórę, np w jakiejś internetowej ankiecie?? Pozdrawiam.