Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

płatność

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

płatność

Hej,

Jakiś czas temu zakupiłem orange na kartę. Na tablecie chciałem sobie zakupić paczuszkę w grze, w którą na nim pogrywam,  środkami z karty lecz po wyborze opcji zapłać za pośrednictwem operatora orange najpierw wyświetla się informacja o wysyłaniu smsa weryfikującego do operatora orange po czym wyskakuje błąd z opisem : "Na Twoim koncie nie można włączyć usługi płatności mobilnych. [OR-DVASA2-02]. Ktoś wie o co chodzi ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

płatność

Jeśli chodzi o Google Play, to w ofercie na kartę nie działa. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

płatność

Daje ci link do wątku z tą samą sytuacją i w tym wątku jest rozwiązanie może ci pomoże .

https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/B%C5%82%C4%85d-weryfikacji-p%C5%82atno%C5%9Bci-przez-operatora/t...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

płatność

Jeśli chodzi o Google Play, to w ofercie na kartę nie działa. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

płatność

@Gontar 

 

Wydaje mi się, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zapłata kartą kredytową Emotikon: zakłopotany

 

Anonim

Nie dotyczy

płatność


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Gontar 

 

Wydaje mi się, że jedynym wyjściem z sytuacji jest zapłata kartą kredytową Emotikon: zakłopotany

 


Albo PaySafeCard

Anonim

Nie dotyczy

płatność


@Gontarnapisał(-a)

Hej,

Jakiś czas temu zakupiłem orange na kartę. Na tablecie chciałem sobie zakupić paczuszkę w grze, w którą na nim pogrywam,  środkami z karty lecz po wyborze opcji zapłać za pośrednictwem operatora orange najpierw wyświetla się informacja o wysyłaniu smsa weryfikującego do operatora orange po czym wyskakuje błąd z opisem : "Na Twoim koncie nie można włączyć usługi płatności mobilnych. [OR-DVASA2-02]. Ktoś wie o co chodzi ?


Nie będę wnikać w szczegóły, co do regulaminu Google vs płatności, jest takowy ale go nie przeczytałeś, jest tylko jedna opcja na prepaid, zakup aplikacji i płatność kartą płatniczą:

Do konta możesz dodać te karty kredytowe i debetowe:

  • American Express
  • MasterCard
  • Visa
  • Visa Electron