Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA SMS 60968 11,07 pln

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 32
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

O dyżurny obrońca przestępców znów się odezwał .No to kolejny przykład. Sąsiad prosi cię żebyś mu pomógł wyjąć coś ciężkiego z bagażnika zanieść to do dołu i zakopać.Zgodziłeś się,czemu masz mu nie pomóc.Pomogłeś mu, ten ciężki worek pełen był liści,  nie zrobiłeś nic złego pomagając sąsiadowi .Ale gdyby zamiast liści okazało się że są tam zwłoki i ty byś to wiedział to co byłoby tak samo jak z liśćmi ??? Wciskając ludziom jakiś kit obrażasz ich.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Szukajcie pomocy w Federacji Konsumentów lub u Rzeczników

Orange pełni rolę EGZEKUTORA nieistniejącego długu.
Dzięki pośrednictwu Orange odwracają się role.
Normalnie oszust gdyby chciał wyegzekwować nieistniejący 
dług musiałby pisać pozwy do sądu więc nic by nie ugrał,  
a tak jest dokładnie odwrotnie i o to chodzi.
Oszust kasuje dole,Orange kasuje dole, a frajer jak machnie ręką to płaci, 
a jak nie to on musi składać pozew bo kasa już poszła.
Ci którzy bronią na tym forum operatora nie znajdują się tu przypadkowo.

 

Można to zweryfikować.

 

Kto ma jeszcze wątpliwości niech złapie za telefon i spyta na Infolinii Konsumenckiej: tel. 801 440 220

Można mailem:  porady@dlakonsumentow.pl

Lub osobiście u Rzecznika Praw Konsumenta lub w Federacji Konsumentów. Porady są darmowe.

 

Po zapoznaniu się ze sprawą nie będą mieli problemu z kwalifikacją i mogą podjąć działania.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

Widzę, że kolejna osoba do chóru wprowadzających w błąd.

Ale ze wpisem @gość14607364367 trzeba się zgodzić, ludzie z tej infolinii mają wiedzę merytoryczną, wiedzą czym są usługi premium i nie będą pisali do operatora, tylko do firmy, która świadczyła daną usługę i ew. wprowadzała w błąd 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

@GK, edytuj swój wpis, bo to są już pomówienia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Szukajcie pomocy w Federacji Konsumentów lub u Rzeczników

Widzę, że kolejna osoba do chóru wprowadzających w błąd.

Ale ze wpisem @gość14607364367 trzeba się zgodzić, ludzie
 z tej infolinii mają wiedzę merytoryczną, wiedzą czym są usługi premium
 i nie będą pisali do operatora, tylko do firmy, która świadczyła daną usługę
 i ew. wprowadzała w błąd Emotikon: Szczęśliwy

 

Nie ustawiaj się w pozycji instytucji konsumenckich i nie udzielaj za nich odpowiedzi.  Nie działam w żadnym "chórze".  Nie trzeba ufać ludziom piszacym tu anonimowo lub pracownikom Orange. Mnie po prostu argumentacja GK przekonuje, jest uzasadniona i merytoryczna, a inni mogą bez wiekszego trudu zweryfikować kto ma rację.

 

 

Specjalnie podałam kontakt do instytucji konsumenckich, gdzie za darmo właśnie prawnicy wydadzą opinię, interweniują, a nawet sami zawiadomią UOKiK jeżeli uznają, że to nie indywidualne przypadki, a zbiorowe naruszenia praw konsumentów. Im więcej osób się do nich zwróci tym większe prawdopodobieństwo uruchomienia takiej procedury. 

 

 

 

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 32
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

Wyłuszcz co jest pomówieniem bo jak na razie to nie zauważyłem żebyś oceniał otaczającą cię rzeczywistość na podstawie obowiązującego prawa. Nie widzę żadnych podstaw prawnych do formułowania takich zarzutów. Ale chętnie wysłucham co masz do powiedzenia może wreszcie coś do rzeczy będzie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 32
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

Natomiast to co ty robisz, skłonić może kogoś do postawienia tezy, iż twoje  wypowiedzi  na tym forum wyczerpują znamiona czynu zabronionego  z art.286 kk.Proponuję się z nim zapoznać, proponuję zapoznać się z definicją pomówienia czy też bardziej precyzyjnie zniesławienia i dopiero wtedy zabierać głos .Są dwie opcje albo jesteś kompletnym dyletantem jeśli chodzi o prawo albo twoje postępowanie nie jest przypadkowe. Być może analiza tego dla kogo lub gdzie pracujesz pozwoli odpowiedzieć na to pytanie. Zrozum twoje wypowiedzi znacząco odbiegają od innych na tym  forum i to budzi pewne podejrzenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

GK: Nazwano mnie tu obrońcą przestępców. Nie jest taką osobą.
W Polsce mamy coś takiego jak domniemanie niewinności.

gość14607364367: UOKIK działa w tym temacie nie raz, wystarczy poczytać ich stronę internetową.
Anonim

Nie dotyczy

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

DRODZY proszę opanujcie już swoje emocje. Nie ma to sensu. Czytając to wszystko aż się robi niedobrze człowiekowi. Szanujmy się........trudno @GK, ja też się kiedyś złapałem na taką głupią zabawę i sporo zapłaciłem za nią. I to mnie nauczyło ostrożności. Wiem że straciłaś kilkadziesiąt złotych - mam nadzieję że to jakoś przeżyjesz. Ale jeszcze raz - sama wprowadziłaś swój numer w okienko na www, sama odesłałaś smsa zwrotnego...więc...nikt z Orange Cię do tego nie namawiał. To tak samo jak z ogrzewaniem, masz centralne, ale je zakręcisz i włączysz to na prąd......i zapłacisz wówczas wysoki rachunek za energię elektryczną. I co wówczas zakład energetyczny byłby winien bo dostałaś wysoki rachunek?? Rozumiem zarówno jedną jak i drugą stronę i proszę zakończcie już tą "wojnę". Bo ten wątek stał się przez Wasze wyrzuty "chorym" wątkiem. Dzisiaj żyjemy, jutro "gnijemy" - szanujmy się 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 32
  • 0

oszustwa i nociąganie FUNSTREFA

Do pablo_ck

Małe sprostowanie kolego.Po pierwsze koszt jaki zażyczyło sobie Orange za moją przygodę to ok 11 pln brutto .Po drugie Orange na moje żądanie wystawiło mi fakturę korygującą więć nic mnie to nie kosztowało.Po trzecie nie targają mną żadne emocje ja tylko przedstawiam zgodną z prawem ocenę tej przestępczej działalności.Po czwarte przesłałem i opisałem w jaki sposób rzekomo zawarłem mowę i to nijak się ma do tego co piszesz i  to co piszesz jest kłamstwem  więc nie życzę sobie żebyś tak pisał. po piąte moja bytność  tutaj w związku z punktem drugim  ma charakter Pro Bono.A ty kim jesteś że taką propagandę uprawiasz ??