Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer zarejestrowany na obcą osobe


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

numer zarejestrowany na obcą osobe

Jakieś 3 lata temu kupiłam w kiosku starter, kiedy próbowałam go w tym kiosku zarejestrować okazało się, że jest już zarejestrowany na kogoś. Cały czas mam ten numer i normalnie z niego korzystam. Chciałabym przerejestrować go na siebie i teraz nie wiem czy jest to możliwe bo czytałam że potrzebna jest do tego osoba na którą jest zarejestrowany numer. W Mój Orange widze imie i nazwisko tej osoby, której w ogóle nie znam. Gdzieś tutaj na forum był podobny temat, ktoś odpowiedział, że taka sytuacja występuje gdy ktoś miał ten numer na abonament. Co moge w tej sytuacji z robić? Na ten moment mi to nie przeszkadza ale zastanawiam sie co by było gdybym potrzebowała wyrobić duplikat karty.

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

numer zarejestrowany na obcą osobe

@neb powinien być również adres tej osoby, na którą jest numer zarejestrowany. Odnaleźć tą osobę, dogadać się i przepisać numer na Ciebie.

Przeniesienie numeru, wyrobienie duplikatu karty SIM - musi być właściciel numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

numer zarejestrowany na obcą osobe

Jeśli zależy Ci na numerze, to nie sugerowałbym nic zgłaszać. Numer może zostać wyłączony za łamanie regulaminu przez 3 lata.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2074
  • 7621
  • 30

numer zarejestrowany na obcą osobe

Kupić nowy numer, ale z zachowaniem większej staranności niż poprzednio, przeboleć i zapomnieć.

Anonim

Nie dotyczy

numer zarejestrowany na obcą osobe

Ja bym od razu przy rejestracji pozbył się startera, obstawiam że nr był już wcześniej omyłkowo zarejestrowany, teraz to wyczyścić konto i pozbyć się sim, jak można 3 lata korzystać z takiej karty. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

numer zarejestrowany na obcą osobe

A ORANGE nie złamało prawa dopuszczając do sprzedaży zarejestrowany numer?

Anonim

Nie dotyczy

numer zarejestrowany na obcą osobe

@andrzej1441  to właśnie ciekawe jest, jak można zarejestrować numer nieaktywny, błąd pewnie był, nie koniecznie Orange, bo starter można zarejestrować gdziekolwiek, choć procedura powinna wykluczyć takie coś, bardzo to intrygująca sytuacja, prawie nie realna SF.