Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie


@Norticusnapisał(-a)

hmmm Czyli ta oferta już nieobowiązuje 😕 Trochę słabo, bo szukam internetu nie dużo a na długo w Orange Free na kartę, a z tego co widziałem to są zazwyczaj 1,2 lub 30 dniowe.

Masz jakąś ofertę długoterminowego internetu w Orange godną polecenia?

 


Za 50 zł. doładowania masz 25 GB bonusu na 3 m-ce. Za 50 zł. z konta wykupujesz 50 GB pakietu elastycznego na 50 dni.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Witam, wracam do swojego tematu sprzed roku, właśnie skończyło mi się KWR na internet, znów puściłem KWR a tu lipa, internetu już nie przedłużylo. Wszedłem na forum i czytam wasze posty, że już nie działa:(

W takim razie pytanko, czy bonus GB za doładowanie przedłużę tylko kolejnym doładowaniem? A może można jakoś przykombinować i np. kupić pakiet internetowy 500mb na 30dni i wtedy mi o 30dni "całość" internetu przedłuży za 5zl, czy dostanę tylko 500mb a bonus z doladowania będzie nadal nieaktywny? Jeśli tak to czy ktoś wpadł na inny sposób(elastyczny czyli 50zl za 50dni średnio mi pasuje, poza tym nie zostałoby mi nic na koncie na dzwonienie/smsy)?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Nie ma sposobu. Najtaniej 50 zł doładowania na 93 dni przedłuża.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Czyli Orange free nie jest już taki free 😞   I po osiemnastu latach razem z idea i Orange, teraz Orange zmusza mnie by przenieść numer do innego operatora.. trochę mi szkoda.. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

A co masz u konkurencji lepszego?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Witaj Piotrek. Coś doradzisz ? Może nju? Mam Orange free na kartę, za 16 zł miesięcznie dostaje 200 minut i SMS oraz bonus na internet ( na którym tak naprawdę najbardziej mi zależy ). A obecnie doladuję kartę za 20 zł i mam do wykorzystania 10 GB przez 10 dni i jak tu żyć !! 😞 

Anonim

Nie dotyczy

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

@Marcin83, może @Jarek albo @Ron doradzą coś w temacie?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Lepszym rozwiązaniem będzie wtedy doładowanie za 50 zł - otrzymasz wtedy 25 GB na 3 miesiące. Same 50 zł starczy także na 3 odnowienia usługi za 16 zł. 

Ważność bonusu za poszczególne doładowania znajdziesz na tej stronie. Doładowanie za 50 zł jest najbardziej opłacalnym przy korzystaniu z Pakietu 200 lub Multipakietu.

Warto też rozważyć zakup pakietu Pakietu 200 zamiast Multipakietu.

konto ważne rok nie wydłuża ważności bonusu, więc nie rozwiąże Twojego problemu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

Jeśli wydajesz 16 zł miesięcznie, to i tak musisz wykonać doładowanie w miesiącu. Tu już lepiej w jednym miesiącu przy oszczędzić i wydać 50 zł i wtedy będzie na 3 miesiące (3x16=48). Owszem wydanie naraz większej kwoty dla niektórych jest trudniejsze... ale innej oferty póki co nie ma 😞

W nju tylko za 9 zł jest 9GB, ale nie ma mniejszych paczek na rozmowy czy sms (kolejny pakiet jest za 19zł z nolimitem).

Ewentualnie jakieś "wirtualne sieci" poza Orange, ale ostatnio folx upadł więc różnie to może być.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

konto ważne rok i internet za darmo jednocześnie

@Marcin83, Orange Free z usługą za 25,00 zł też nie jest złym rozwiązaniem, ponieważ tylko 5,00 zł więcej, a można mieć połączenia i SMSy nielimitowane i 15 GB w wersji cyklicznej.