Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet działa, spotify nie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

internet działa, spotify nie

Cześć, od około tygodnia, gdy telefon jest połączony z internetem przez sieć komórkową nie działa spotify - wyświetla info że brak internetu. Tymczasem inne aplikacje korzystające z internetu (mapy google, messenger, aliexpres, allegro) działają. Co ciekawe, gdy w przeglądarce próbuje wejść na stornę w domenie spotify.com, ta strona też się nie ładuje.

Gdy telefon znajduje działa przez wifi, wszystko działa OK.

 

Co może być nie tak?

(Telefon to xiaomi mi9t. Przez oststnie 2 miesiące wszystko działało ok, spotify zaczęło się psuć ok. tydzień temu)

22 ODPOW. 22

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet działa, spotify nie

Jaki masz apn w telefonie?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

internet działa, spotify nie

Screenshot_2019-11-21-17-55-46-786_com.android.settings.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet działa, spotify nie

Ustawienia są ok. A może w ustawieniach aplikacji jest wyłączony dostęp dla spotify dla komórkowej transmisji danych?
Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie

@wloczynutka  nie dostałeś przypadkiem MIUI 11 już, bo bywają problemy po tej aktualizacji, jeśli po aktualizacji ten problem masz, to Twardy Reset z przycisków, ale wcześniej kopia wszystkiego na telefonie 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

internet działa, spotify nie

Tak, mam miui11 i faktycznie update był jakoś tydzień temu

 

Dobra, wysłałem im zgłoszenie błędu razem z logami, zobaczymy co odpiszą


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

internet działa, spotify nie

Screenshot_2019-11-21-18-41-39-106_com.spotify.music.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie


@wloczynutkanapisał(-a)

Tak, mam miui11 i faktycznie update był jakoś tydzień temu


To tak jak pisałem, problem drzemie w tej aktualizacji z MIUI 10 do MIUI 11, pozostaje Twardy Reset z przycisków, drastyczny krok ale powinien pomóc, jak nie pomoże to ... trzeba będzie czekać na poprawkę do MIUI 11, bo problem jest z nią globalny, coś pospieszyli się z udostępnianiem MIUI, ale Xiaomi od zawsze ma problem z tym interfejsem (nakładką na Android).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

internet działa, spotify nie

To nie jest wina sprzętu tylko u Orange. Mam Samsunga A9 2018 i mam ten sam problem. Zmiana ustawień APN pomaga na chwilę. Po za tym problem mam na telefonie i na tablecie, dwie różne karty pre-paid, dwa różne sprzęty oraz dobra znajoma też ma tak samo. Więc jak to możliwe, że 5 różnych sprzętów ma taki sam problem?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

internet działa, spotify nie

Przecież w temacie obok i na iphone, Sony, Samsung, Xiaomi jest ten sam problem więc co ma do tego aktualizacja miui bo może o czymś nie wiem.