Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet działa, spotify nie

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie


@stereo0napisał(-a)

Przecież w temacie obok i na iphone, Sony, Samsung, Xiaomi jest ten sam problem więc co ma do tego aktualizacja miui bo może o czymś nie wiem.


Na Xiaomi bug jest w MIUI, inne fony mogą mieć błąd/ bug w oprogramowaniu, ale obstawiam że nikt tego nie zgłasza, zgłaszacie tu, trzeba do producenta fona pisać!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

internet działa, spotify nie

W zeszłym tygodniu zgłaszałam ten problem. A co do producentów fona to mój mąż ma tego samego andka co ja, telefon w T-Mobile i nie ma problemu ze Spotify. Ale najłatwiej zrzucić na stare/tanie/drogie/niepopularne/flagowe telefony, niepotrzebne skreślić.

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie

@Koloryzowanie  telefony z brandem Operatora czy nie, porównywać można tylko bez brandu, bo szybciej poprawki wychodzą i mniej problemów z aplikacjami czy usługami Operatora.

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie

To podzielę się zrzutami z fona Motorola One i Vison(Orange sim prepaid) 😉

Screenshot_20191127-132256.pngScreenshot_20191127-133507.pngScreenshot_20191127-133549.pngScreenshot_20191127-133730.pngScreenshot_20191127-133832.pngScreenshot_20191127-133905.png

Wszystko działa jak należy, zrzuty z ustawień > Dane Mobilne.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

internet działa, spotify nie

Naprawdę wierzę Ci, że Tobie działa, chciałabym by mnie również działało. Mam problem na Samsung A9 2018, Huawei MediaPad T3 i Moto Z Play. Do tego odpowiedź gościa z BOK rozwaliła mi mózg. 

 

Screenshot_20191127-140531_Settings.jpg

 

Screenshot_20191127-140538_Settings.jpg

 

Screenshot_20191127-140545_Settings.jpg

 

Screenshot_20191127-140605_Messages.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie

Popraw ustawienia danych mobilnych, tak jak ja mam, bo widzę że masz inaczej to poustawiane @Koloryzowanie 😉

Dałem ustawienia z fona, by pomóc, tak na marginesie, fony mam bez brandu i najnowsze aktualizacje na nich, obecnie z Listopada.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

internet działa, spotify nie

Dodałam pkt dostępu według Twoich ustawień, na razie chodzi, ale tak jak pisałam wcześniej wyłączenie mojego pkt dostępu ustawionego na podstawie smsa z Orange pomagało na chwilę. Rozumiem, że hasło z ustawień APN u Ciebie to "Internet"?

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie


@Koloryzowanienapisał(-a)

Dodałam pkt dostępu według Twoich ustawień, na razie chodzi, ale tak jak pisałam wcześniej wyłączenie mojego pkt dostępu ustawionego na podstawie smsa z Orange pomagało na chwilę. Rozumiem, że hasło z ustawień APN u Ciebie to "Internet"?


To czego nie ma na zrzucie, albo domyślne ustawienia i ok, albo puste pola, hasła dla apn nie ma, jedyne hasło (internet) jest na początku i login (internet), bez IPV6 na końcu.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

internet działa, spotify nie

@Anonim masz (teoretycznie) błedny apn, Internet (z wielkiej) a powinno być z małej 🙂 ale skoro w praktyce działa więc 😉

@Koloryzowanie spróbuj ustawić APN jako internet (z małej) tak samo użytkownik i hasło. Protokół APN ustaw jako ipv4, typ operatora wirtualnej sieci komórkowej jako <brak>, a wartość operatora ... jako <nie ustawiono>. Wyłącz i włącz telefon i daj znać czy działa i jak długo.

Anonim

Nie dotyczy

internet działa, spotify nie

@spiro  Dane Mobilne działają i wszędzie, niezależnie od lokalizacji, czy to Śląsk czy inny region pl, jakby co mam kilka innych profili w fonie, oryginalne ustawienia niestety nie działają, te z ipv6 w loginie.