Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

czysty numer telefonu

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

czysty numer telefonu

Dzien dobry, 

 

prosze o info jakie mam szanse na czysty numer telefonu kupujac Orange Free na kartę (starter promocyjny) z nr z prefixem 453 albo kupujac virgin z prefixem 5796 i przenoszac go do orange? 

Czy nadal nie ma mozliwosci sprawdzania czy posiadam "czysty" nr telefonu? 

Na podstawie https://numeracja.uke.gov.pl/pl/plmn_tables wnioskuje ze nr 453 wszedl w zycie w marcu 2022, pytanie kiedy orange zaczelo go oferowac, natomiast 5796 w czerwcu 2022.

 

pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

czysty numer telefonu

@damyanNumer zaczynający się na 453 to nowy numer. Tego Virgina, to nie mam pojęcia...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

czysty numer telefonu

@damyanNumer zaczynający się na 453 to nowy numer. Tego Virgina, to nie mam pojęcia...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

czysty numer telefonu

@damyan kupujesz starter i jak nikt nie dzwoni natarczywie, to numer czysty, ja kupiłem starter z numerem 3 lata wcześniej wypuszczonym i nikt nie dzwoni, inna sprawa, jak nie zablokujesz na starcie marketingu, który domyślnie jest aktywny, to niechciane numery będą dzwonić. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

czysty numer telefonu

czyli jesli dobrze rozumiem, musialbym miec ogromnego pecha aby trafic uzywany numer, tak?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

czysty numer telefonu

@IreneuszCD co rozumiesz pod pojeciem czysty numer? nigdy wczesniej nie uzywany? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

czysty numer telefonu

@agat13 widzialem ten watek, rozumiem go w nastepujacy sposob. Biorac numer z prefixem 453 mam najmniejsze ryzyko posiadania numeru ktory wrocil do sieci


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

czysty numer telefonu

@damyanWłaśnie tak masz to rozumieć 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

czysty numer telefonu

@damyan w Orange numery z prefiksem 453 (Orange na kartę) oraz 571 (FLEX) są nowymi numerami i powinny być czyste. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

czysty numer telefonu


@damyannapisał(-a)

@IreneuszCD co rozumiesz pod pojeciem czysty numer? nigdy wczesniej nie uzywany? 


Czysty numer, to nie koniecznie nie używany, wystarczy że trafisz, na taki co nikt nie udostępniał nigdzie, ja mam dwa, z Play udostępniam wszędzie (poradnie i inne instytucje), prywatny z Orange, nie udostępniam nigdzie i nikt nie wciska mi garów czy innych śmieci, inna sprawa że ma aktywny filtr i nikt z poza spisu w kontaktach, się nie dodzwoni, sms też spamerskie filtruje. Ponowię... Kupujesz starter Orange i jak nie ma nawału sms czy telefonów od sprzedawców czego kolwiek, to ok, inaczej wykorzystujesz stan konta sim karty i połamaną w kosz wywalasz.